Keystone logo

4 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Pielęgniarstwo zawodowe 2024

Filtry

Filtry

 • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree)
 • Opieka zdrowotna
 • Studia pielęgniarskie
 • Pielęgniarstwo zawodowe
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Pielęgniarstwo zawodowe

  Czym jest Registered Nursing?
  Registered nursing polega na opiece nad pacjentami i promowaniu ich zdrowia. Pielęgniarki pracują w szpitalach, klinikach i placówkach opieki domowej. Mogą one również pracować w ustawieniach zdrowia publicznego, takich jak szkoły i centra społecznościowe. Zarejestrowane pielęgniarki muszą posiadać licencję, aby móc wykonywać zawód pielęgniarki.

  Co mogę robić z dyplomem Registered Nursing?
  Istnieje wiele różnych ścieżek kariery, które może podjąć zarejestrowana pielęgniarka. Niektóre zarejestrowane pielęgniarki mogą wybrać pracę w warunkach szpitalnych, podczas gdy inne mogą preferować pracę w klinice lub prywatnej praktyce. Zarejestrowane pielęgniarki mogą również specjalizować się w konkretnym obszarze pielęgniarstwa, takim jak pielęgniarstwo pediatryczne lub pielęgniarstwo geriatryczne. Niektóre zarejestrowane pielęgniarki wybierają nauczanie pielęgniarstwa w college'u lub na uniwersytecie.

  Dlaczego warto studiować Registered Nursing?
  Registered nursing to ważny zawód w branży opieki zdrowotnej; promuje zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Pielęgniarki są często pierwszym punktem kontaktu dla pacjentów, gdy wchodzą do systemu opieki zdrowotnej i odgrywają ważną rolę w zapewnieniu wysokiej jakości opieki nad pacjentem. Ponadto, zarejestrowane pielęgniarki mogą specjalizować się w konkretnym obszarze pielęgniarstwa, co pozwala im zapewnić bardziej specyficzną i ukierunkowaną opiekę nad pacjentami.

  Rodzaje stopni Registered Nursing
  Zarejestrowane pielęgniarki zazwyczaj mają stopień stowarzyszony lub dyplom z pielęgniarstwa, chociaż niektóre pielęgniarki mogą mieć tytuł licencjata z pielęgniarstwa. Pielęgniarki muszą również zdać krajowy egzamin licencyjny, aby stać się zarejestrowanymi pielęgniarkami. W niektórych stanach, pielęgniarki mogą być również zobowiązane do ukończenia okresu nadzorowanego doświadczenia klinicznego przed uzyskaniem licencji.

  Co będę studiować w trakcie studiów na kierunku Registered Nursing?
  Podczas zarejestrowanego stopnia pielęgniarstwa, studenci będą podejmować kursy w anatomii i fizjologii, mikrobiologii i chemii. Dodatkowo studenci wezmą udział w kursach dotyczących teorii i praktyki pielęgniarskiej. Studenci mogą mieć możliwość ukończenia klinicznych rotacji w różnych miejscach opieki zdrowotnej, takich jak szpitale, kliniki i ustawienia opieki domowej, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w dziedzinie pielęgniarstwa.

  Osoby, które są zainteresowane w realizacji wysoko wykwalifikowanych kariery może chcesz zacząć zarabiać przez kojarzy stopnia w college'u lub na uniwersytecie. Jako studenci zarabiają ich stopni, często poszerzyć swoją wiedzę i światopogląd, a także zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe.