Keystone logo

1 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Opieka zdrowotna Studia medyczne Zarządzanie w ochronie zdrowia 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree)
  • Opieka zdrowotna
  • Studia medyczne
  • Zarządzanie w ochronie zdrowia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Opieka zdrowotna Studia medyczne Zarządzanie w ochronie zdrowia

Po maturę lub GED został odebrany, współpracownik stopnia może zostać zakończona w trakcie studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u. Ten licencjackich stopień naukowy obejmuje około dwa lata przed zakończeniem zajęć.

Dokładnie to, co jest Associate Degree w zarządzaniu opieki zdrowotnej? Obejmuje on naukę tajniki branży rozumiejąc dogłębnie, jak strona zarządzająca działa. Kursy obejmują coraz solidne zrozumienie terminologii medycznej, a także rozumienia świata elektronicznych rejestrów medycznych i poufności i prywatności prawa, które im towarzyszą. Uczniowie uczą się o statystykach i opieki zdrowotnej, a jednocześnie uczy, jak zapewnić nadzór najwyższej klasy i zobowiązują ról przywódczych w dziedzinie zdrowia.

Korzyści z takiego programu obejmują przygotowując studentów do pracy, pomagając mu stać zorganizowana i szczegółowo zorientowane jednocześnie stosując swoją wiedzę w kierunku rzeczywistych sytuacjach światowych.Studenci często doświadczają ręce na edukację przez odbieranie możliwości w biurze w lokalnych placówkach medycznych, oprócz zajęć.

Don 't niech napięty budżet kołysać się z coraz stopień zasługują. Opłaty i koszty mogą się znacznie różnić od szkoły do ​​szkoły. Najlepiej badać różne programy, aby znaleźć ten, który jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Dzięki swojej znajomości najnowocześniejszych technologii, będzie można uzyskać pracę w warunkach biurowych, zapewniając usługi administracyjne, takie jak kodowanie, rozliczeń i pracy z dokumentacji medycznej pacjenta. Stanowiska administracyjne w zarządzaniu opieki zdrowotnej można znaleźć w szpitalach, kancelarii adwokackich i gabinetów lekarskich i innych obszarów w całej branży medycznej.

Wiele uniwersytetów i szkół wyższych oferuje szereg programów, które będą pracować z osobistym planem. Programy częściowe i kompletne w Internecie są dostępne i mogą być podejmowane w zaciszu domu lub w biurze.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.