Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Nauki o zdrowiu 2024

5 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Nauki o zdrowiu 2024

Przegląd

Stowarzyszonej stopnia wymaga mniej wykształcenie niż licencjat, wynoszącym zazwyczaj dwa lata lub mniej, ale często jest to wymagane przez pracodawców do wielu miejsc pracy. Jest również doskonałym punktem wyjścia dla studentów, którzy mogą zdobywać wyższe licencjata lub stopni w przyszłości.

Czym jest Associate Degree w zakresie nauk zdrowia? Nauk o zdrowiu obejmuje naukach stosowanych, nauki, technologii, inżynierii i matematyki, dla celów zarządzania opieką zdrowotną. Program nauki zdrowia mogą być skoncentrowane na konkretnym specjalizacji, takich jak poszczególne części ludzkiej anatomii i fizjologii, u pacjentów w różnym wieku, specyficznych form choroby lub urazu i różnych podejść do leczenia choroby. Programy nauki medyczne mogą obejmować takie jak kursy biologii, chemii i matematyki, a także kursy z zakresu terminologii medycznej, farmakologii i praktyk w zawodzie opieki zdrowotnej.

Stowarzyszonej stopnia w dziedzinie nauk zdrowia otwiera absolwentom do różnych możliwości pracy w niemal wszystkich dziedzinach przemysłu medycznego. Od opieki medycznej zawsze będzie konieczne, zawsze będą obszary publicznych i prywatnych placówkach medycznych, gdzie można poszukiwać potencjalnego zatrudnienia.

Koszty uzyskania kojarzy stopnia w zakresie nauk medycznych może się różnić w zależności od takich czynników, jak w kraju szkoła znajduje się w prestiżowym, jaki program jest i jak długo może ona zająć. Dobrze jest skontaktować się ze szkołą wyboru bezpośrednio do konkretnych kosztów i informacji opłat.

Ponieważ stopień nauki zdrowia jest stosunkowo szeroka certyfikacji, kariery możliwe dzięki uzyskaniu także przybierać wiele form. Osoba z tym stopniu mógł znaleźć pracy jako pielęgniarka, EMT (Medical Technician) awaryjnego lub koder. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w kilku pisarskich zdolności medycznych, takich jak medycznej asystenta administracyjnego lub technik zarządzania informacjami zdrowia.

Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie studiowanie nauk medycznych, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree)
 • Opieka zdrowotna
 • Nauki o zdrowiu
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania