Keystone logo

2 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Opieka zdrowotna Medycyna alternatywna 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna alternatywna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich (Associate Degree) Programy w Opieka zdrowotna Medycyna alternatywna

Stowarzyszonej stopnia może wypełnić lukę między dwoma różnymi fazami akademickiej, i to także sposób dla profesjonalistów, aby uzyskać dodatkowe umiejętności i kwalifikacje. Stopień trwa około dwóch lat, aby zakończyć i może być stosowany w wielu szkołach technicznych i community college.

Czym jest Associate Degree Medycyna alternatywna? Ten program jest dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się o różnych aspektach medycyny holistycznej. Niektóre programy będą obejmować przedmiot jako całość, podczas gdy inni będą oferować kursy specjalizacyjne w różnych terapiach. Należą do naturalnej, masaże, joga, hipnoterapii, terapii Reiki, akupresura, zielarstwa leczniczego, tradycyjnej medycyny chińskiej, aromaterapia, refleksologia i homeopatii. Nawet jeśli studenci specjalizują większość programów wymagają zajęcia podejmowane w anatomii, fizjologii i patologii.

Obszar medycyny alternatywnej stało się bardziej powszechne, więc absolwenci mają dość duże szanse na znalezienie pracy robi to, co kochają.Studenci również dowiedzieć się wystarczająco dużo na temat alternatywnych metod leczenia, które na ogół są one zdrowsze siebie.

Czesne i opłaty będą się różnić w zależności od konkretnego programu. Lokalizacja szkoły i konkretnego programu nauczania będzie duże determinanty, więc studenci powinni uzyskać informacje o kosztach bezpośrednio od szkół.

Osoby z odpowiedniego szkolenia i edukacji mają wiele karier, że mogą wybierać, takich jak gabinet masażu, medycyna naturalna, homeopatia, joga, lub ziół, a wybór ten zależy od ich specjalizacji. Mogą wybrać, aby otworzyć prywatną praktykę, działa w połączeniu z innym lekarzem opieki zdrowotnej, lub pracy w spa ustawienie lub ośrodku. Ci, którzy nie chcą pracować bezpośrednio z klientami, mogą zdecydować się na otwarcie i uruchomienie centrum odnowy biologicznej dla różnych terapii.

Użyj naszej szerokiej bazy danych online, aby rozpocząć poszukiwania i porównywania szkół teraz.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.