Ponce Health Sciences University

Wstęp

Ponce Health Sciences University zapewnia najwyższej jakości programy edukacji medycznej dla absolwentów. Ten cel, oprócz programów badawczych i usług zdrowotnych uniwersytetu, kontynuuje ponad 40-letnią tradycję doskonalenia naszego zawodu i wnoszenia wkładu w naszą społeczność.

Uznany zarówno w Puerto Rico, jak i za granicą za usługi edukacyjne i osiągnięcia badawcze, uniwersytet nadal koncentruje się na dyscyplinach medycyny, psychologii klinicznej, nauk biomedycznych, zdrowia publicznego i pielęgniarstwa. Aby sprostać przyszłym wyzwaniom w branży opieki zdrowotnej, uniwersytet wprowadza innowacyjny wybór programów magisterskich i certyfikatów zaprojektowanych specjalnie w celu wypełnienia luk w świadczeniu usług w zawodzie i wzmocnienia społeczności opieki zdrowotnej dzięki wysoko wykwalifikowanym praktykom.

Nasze zaangażowanie w doskonałość edukacyjną jest wartością, która prowadzi uniwersytet do poszukiwania i rekrutacji nie tylko wybitnych wykładowców, ale także wybitnych studentów. Łącząc rozszerzoną ofertę akademicką i zawodową w ramach współpracy i intymnego środowiska uczenia się, Ponce Health Sciences University nadal kształci wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia oddanych swojej społeczności i rozwijającym się przyszłym potrzebom ich zawodu.

Lokalizacje

  • PO BOX 7004, Ponce, PR 00732-7004, , Ponce

pytania