Point Loma Nazarene University PLNU

Wstęp

Jako chrześcijański uniwersytet sztuk wyzwolonych, PLNU jest zaangażowana w kształtowanie rozwoju akademickiego, osobistego i duchowego studentów. Naszą misją nie jest po prostu przygotowanie Cię do kariery po ukończeniu studiów - choć to jest jej część - ale ukształtowanie Cię w przemyślanego, zorientowanego na służbę i zaangażowanego członka Twojej społeczności i świata. Krótko mówiąc, staramy się pomóc Ci stać się tym, kim jesteś w pełni powołany.

Wierzymy, że dzieje się tak, gdy uczniowie krytycznie badają różne dziedziny myślenia z zakresu nauk ścisłych, społecznych i humanistycznych - takie jak nasz ogólny program nauczania Podstawowych eksploracji - z troską o służenie innym i otwartością na łaskę Bożą działającą w naszych społecznościach, krajach i żyje.

Nasi wykładowcy są znani ze swojej doskonałości jako nauczycieli i naukowców w swoich dziedzinach, a także z zaangażowania w tworzenie relacji ze studentami opartymi na mentoringu i odpowiedzialności, aby pomóc uczniom rozwijać się akademicko, zawodowo i duchowo.

W PLNU mały stosunek liczby uczniów do liczby nauczycieli wynoszący 14: 1 naprawdę oznacza, że możesz mieć relacje jeden na jednego z profesorami, którzy są tak samo zainteresowani tym, kim się stajesz, jak i tym, jak grasz. Zachęcamy studentów do wyjścia poza jednowymiarową edukację i do takiej, która sprzyja energicznej i satysfakcjonującej eksploracji akademickiej poprzez letnie programy badawcze, programy studiów za granicą, projekty dla absolwentów w terenie, programy z wyróżnieniem i inne.

Dzięki mentorstwu wydziałowemu i wielu możliwościom akademickim rozwiniesz perspektywę, wiedzę, mądrość i doświadczenie niezbędne do kontynuowania celowej kariery po ukończeniu studiów.

Lokalizacje

  • Lomaland Drive,3900, 92106, San Diego

pytania