Northwestern Health Sciences University

Wstęp

Uzyskaj rzeczywistą edukację od liderów w swojej dziedzinie. Zastosujesz wyuczone materiały lekcyjne w naszych publicznych i studenckich klinikach, pomagając lekarzom w leczeniu pacjentów klinik. Studenci w NWHSU uzyskują doświadczenie praktyczne 2-3 razy większe niż wymagane do uzyskania certyfikatu rady.

Nasza uczelnia koncentruje się na przygotowaniu Cię do sukcesu zawodowego. Ukończenie NWHSU przygotowuje Cię do pracy w klinice, organizacji lub do otwarcia własnej praktyki. Otrzymujesz praktyczne wykształcenie z zakresu nauk o zdrowiu od osób pracujących w najszybciej rozwijających się dziedzinach opieki zdrowotnej. Będziesz gotowy, aby pomóc mu rosnąć od pierwszego dnia.

Możesz poszerzyć swoje kwalifikacje i uzyskać przewagę konkurencyjną poza wybraną dziedziną. Szkolimy kolejne pokolenie uzdrowicieli - masażystów, akupunkturzystów, praktyków medycyny chińskiej, dietetyków i chiropraktyków - wszystko w jednym miejscu. Podczas nauki będziesz uczyć się razem z podobnie myślącymi studentami w różnych dyscyplinach opieki zdrowotnej. Studiowanie z innymi przyszłymi uzdrowicielami przygotowuje Cię do współpracy, która staje się coraz bardziej powszechna w szpitalach, klinikach medycznych, gabinetach chiropraktyki i innych placówkach opieki zdrowotnej.

masz pasję do leczenia. Chcesz pomóc ludziom żyć lepiej. Czujesz się powołany, by służyć innym. Chcesz, aby praca w przyszłości miała znaczenie. To twoja pasja. Pomagamy Ci zastosować swoją wiedzę z empatią i troską, która stawia ludzi na pierwszym miejscu. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przekształcić Twoją pasję w zawód.

Lokalizacje

  • 5431, West Bloomington

pytania