Murray State University

Wstęp

Witamy w Arthur J. Bauernfeind College of Business. Tutaj znajdziesz tradycyjne dyscypliny biznesowe, takie jak księgowość, finanse, marketing, zarządzanie i komputerowe systemy informacyjne, a także ekonomię, dziennikarstwo i komunikację masową, komunikację organizacyjną i przywództwo oraz informatykę.

Chociaż mamy wiele różnych dyscyplin, łączy nas trzy kluczowe cechy. Po pierwsze, mamy wykładowców, którzy są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale z pasją patrzą, jak się uczysz, rozwijasz i odnosisz sukcesy w wybranym obszarze studiów.

Po drugie, wierzymy w praktyczne uczenie się. Od naszych nowych sal lekcyjnych po Murray State News, po współpracę w badaniach i projektach z wykładowcami i firmami społecznymi, nasi studenci mają wiele możliwości zastosowania poza salą lekcyjną tego, czego się uczą w klasie.

Wreszcie, zależy nam na sukcesie uczniów w karierze i pracy społecznej. Współpracujemy z biurem Murray State Career Service oraz agencjami biznesowymi i rządowymi, aby pomóc naszym studentom rozpocząć karierę zawodową. Wielu naszych studentów uczestniczy w stażach, pracach społecznych i zajęciach zewnętrznych oraz zajęciach zawodowych w stanie Murray.

Lokalizacje

  • 2071, Murray

pytania