Keystone logo

160 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Opieka zdrowotna Studia pielęgniarskie Pielęgniarstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Studia pielęgniarskie
  • Pielęgniarstwo
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (160)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Opieka zdrowotna Studia pielęgniarskie Pielęgniarstwo

Master of Science (MSc) zazwyczaj koncentruje się na nauce i matematyce. Tytuł magistra w ogóle jest wyższe wykształcenie, które jest warunkiem koniecznym dla osiągnięcia jakiegokolwiek wykształcenie wyższe, takie jak stopień doktora. Długość tego typu programu, może zmieniać się, ale zwykle trwa dwa lata.

Czym jest mgr pielęgniarstwa? Master of Science in Nursing to program studiów, który koncentruje się na zapewnieniu studentom umiejętności klinicznych, menedżerskich i edukacyjnych. Kursy podjąć zazwyczaj integracji nauk przyrodniczych i nauk zdrowia i opieki, aby lepiej przygotować się do wszystkich aspektów swojej przyszłej kariery. Programy te dalsze zrozumienie etycznego postępowania, rozprzestrzenianie się chorób, leczenie chorób, podejmowaniu ważnych decyzji i dając opiekę pacjentom.

Tego typu program jest korzystny, ponieważ przygotowuje studentów zarówno dla zaawansowanych możliwości rozwoju zawodowego i programów doktoranckich.Studenci będą lepiej swoje umiejętności komunikacyjne, więc będą w stanie łatwo rozmawiać z pacjentami, lekarzami, współpracownikami i podwładnymi.

Koszt Magister Pielęgniarstwa zmienia się w zależności od kilku czynników. To zależy od szkoły udać się, jak długo czekać na studia, lokalizację szkoły i czy biorą online lub osobiście zajęcia.

Student z tym stopniu będzie prawdopodobnie stać się liderem pielęgniarka, pedagog lub zarządca. Będą mieć wiedzę, aby pracować jako pielęgniarka wiejskiej rodziny, zdrowia psychicznego pielęgniarki psychiatrycznej opieki zdrowotnej lub lekarza administratora pielęgniarskiej. Ten stopień przygotowuje także dla wielu różnych ustawień, w tym ogólnych lub specjalistycznych zakładach opieki, ośrodków zdrowia, szpitali publicznych lub prywatnych, prywatnych klinikach, opieki domowej opartej lub edukacji.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu programu, trzeba znaleźć szkołę, która ma zajęć, który pasuje do Twoich potrzeb.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły z wyborów poprzez wypełnienie formularza głównego.