Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 45 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zarządzanie w ochronie zdrowia 2024

45 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zarządzanie w ochronie zdrowia 2024

Przegląd

Skupiając się na polu głębiej niż stopień licencjata 's, Master of Science (MSc) dotyczy studiów w temacie naukowej lub związane z nauką. Typowy stopień trwa od roku do trzech lat, aby zakończyć, zapewniając studentom głębsze zrozumienie tematu wymaganego do profesjonalnie rozwijać się w różnych dziedzinach.

Co to jest Magister zarządzania opieką zdrowotną? Programy te poszerzyć wiedzę student 's w zakresie funkcjonowania systemów opieki zdrowotnej i wymagań do ich obsługi, badania gospodarcze skutki, edukacji i komunikacji oraz metod operacyjnych. Studenci będą uczyć się zazwyczaj z powodzeniem zarządzania istotę wszystkich szczeblach zakładu opieki lekarskiej i specjalistycznej wiedzy w celu opracowania zrównoważonego podejścia do systemów opieki zdrowotnej. Lekcje zbadać sposoby pracy z medycznych specjalistów, pacjentów i społeczności, aby upewnić się, że jest jakość opieki i szpitale i inne obiekty funkcjonować efektywnie i skutecznie.

Zarabianie Magister Zarządzania Healthcare poprawia zrozumienie absolwentem za najlepszych praktyk w tej dziedzinie. Ta dogłębna wiedza zazwyczaj otwiera nowe możliwości dla promocji do stanowisk kierowniczych.

Koszt magistra zależy od szerokości konkretnego programu. Z wielu opcji dostępnych na arenie międzynarodowej, ze szczególnym sprawdzanie szkoły jest najprostszym sposobem, aby uzyskać szacunkową.

Mgr Zarządzania Healthcare często wymagane jest, aby przejść do wyższych stanowisk kierowniczych w branży opieki zdrowotnej. Różne poziomy stanowiska kierownicze dostępne w szpitalach i klinikach, non-profit, organizacji medycznych i instytutów kształcenia medycznego są. menedżerów opieki zdrowotnej nadzorowania pracowników i współpracuje z lekarzami i pielęgniarkami w połączeniu z pacjentami i społecznościami, zajmujący się administracją zakładów opieki zdrowotnej na całym świecie.

magistra można uzyskać zarówno przez niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin nauczania, a uczniowie mogą preferować bardziej obciążonych elastyczność przy online klasy. Aby zbadać dostępnych opcji, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Studia medyczne
  • Zarządzanie w ochronie zdrowia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (45)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania