Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Medyczna technologia informacyjna 2024

5 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Medyczna technologia informacyjna 2024

Przegląd

Drugi stopień, jaki zdobywa większość studentów, to tytuł magistra. Licencjat jest zazwyczaj warunkiem wstępnym do studiów magisterskich. Po ukończeniu studiów często łatwiej jest uczniom wejść na bardziej zaawansowane i atrakcyjne stanowiska, aby rozpocząć karierę. Inne stanowiska mogą wymagać uzyskania tytułu magistra, aby się kwalifikować.

Co to jest MSc w Medical Information Technology? Jest to dziedzina nauki, która koncentruje się na technologii informacyjnej, ale także skupia się na tym, jak ta dziedzina jest wyjątkowa w środowisku służby zdrowia. Zamiast analizy biznesowej i statystyk działy informatyki medycznej zarządzają danymi pacjentów. Obszary studiów obejmują medycynę ogólną, informatykę i konserwację serwerów. Po ukończeniu możesz być przygotowany do pracy w dziale technologii informatycznych w szpitalu, klinice lub innej placówce opieki zdrowotnej.

Studiując technologię informacji medycznej, możesz rozwinąć zestaw umiejętności bezpośrednio związanych z Twoją ewentualną karierą, zapewniając świadczenia, takie jak wyższe wynagrodzenie lub zwiększone możliwości. Umiejętności te mogą obejmować zrozumienie procesu medycznego, komunikacji zawodowej i umiejętności informatycznych.

Istnieje wiele czynników, które zmieniają czesne i opłaty wymagane do zapisania się na program magisterski. Oznacza to, że obszerne badania powinny zostać zakończone z wyprzedzeniem. Uczniowie powinni zbadać, w jaki sposób wybrana przez nich szkoła, program i miejsce studiów wpłynie na koszty.

Technologia informacji medycznej pomaga przygotować się do kariery w dziale IT placówki medycznej. Określone stanowiska mogą obejmować menedżera IT, technika serwera, przedstawiciela pomocy technicznej lub specjalistę IT. Ewentualnie można zostać konsultantem, analitykiem lub doradcą. Chociaż możliwe jest wejście w obszar IT poza światem medycznym, program ten szkoli Cię specjalnie dla tego rodzaju środowiska.

Pierwszym krokiem w twojej edukacji jest znalezienie odpowiedniego dla ciebie środowiska edukacyjnego. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Technologia w opiece zdrowotnej
  • Medyczna technologia informacyjna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania