Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 19 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Medycyna alternatywna 2024

19 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Medycyna alternatywna 2024

Przegląd

Tytuł magistra (Master of Science) jest stopień podyplomowe wykazując wysoki poziom mistrzostwa w danej dziedzinie. Często jest to warunkiem koniecznym do realizacji doktorat, a może kwalifikować posiadaczy do nauczania na poziomie uniwersyteckim. Choć najczęściej jest przyznawane w dziedzinach ścisłych i technicznych, niektóre instytucje nadawania stopnia w innych dziedzinach.

Co to jest Magister Medycyna alternatywna? Ten stopień jest przyznawane studentom kończącym studia na wysokim szczeblu w nietradycyjnych technik medycznych i teorii. Wiele programów podkreślić uzupełniające podejście mające na celu integrację bardziej powszechne praktyki medyczne. Kursy budować na solidnych podstawach w medycynie i / lub nauki zdobytych przez studiów pierwszego stopnia. W zależności od programu ostrości, szkolenie może przypominać tradycyjnej edukacji medycznej w różnym stopniu, i zwykle trwa około dwóch do trzech lat.

Mgr w Medycyna alternatywna jest świetnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych nie-redukcyjnego, holistycznego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia pacjenta. Pole stale rośnie, aby odzwierciedlić wzrost zainteresowania nietradycyjnych metod leczenia. Posiadacze magistra w medycynie alternatywnej są często w stanie dowodzić pensje bardzo konkurencyjne.

Cena tytułem magistra Medycyna alternatywna różni się znacznie od specyfiki instytucji i programowych. Rozważając realizację dowolnego stopnia, dobrze jest skontaktować się szkoły, które Cię interesują, w celu omówienia kosztów.

Ponieważ medycyna staje się coraz bardziej powszechne, możliwości dla dostawców nie tylko wzrosła. Holistyczne specjaliści leczenia może działać w połączeniu ze standardowymi lekarzy lub innych nietradycyjnych praktyków w połączeniu praktyce. Mogą też zdecydować się na otwarcie własnego biura. Dalsze możliwości istnieją w korporacyjnych programów odnowy biologicznej, nauce i domu i opieki hospicyjnej.

Istnieje wiele opcji, w czasie wykonywania magistra w dziedzinie medycyny alternatywnej. Szkoły oferują szereg kompleksowych programów na całym świecie, z wieloma opcjami uczenia oferta odległość. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna alternatywna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (19)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania