Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 19 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Administracja zdrowia 2024

19 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Administracja zdrowia 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest zaawansowanym stopniu poziom zwykle uzyskiwane po ukończeniu licencjat. Program magistra zazwyczaj wiąże badań i tezy. Tego typu program trwa zwykle około dwóch lat, aby zakończyć, ale mogą ulec zmianie.

Czym jest Magister Administracji Zdrowia? Program ten koncentruje się na nauczaniu o szpitalu i zarządzania usługami opieki zdrowotnej i administracji publicznej opieki zdrowotnej. W ramach programu, uczniowie są zwykle wymagane do ukończenia projektu, który obejmuje praktyczne doświadczenia w terenie lub rozległe badania w określonej dziedzinie administracji zdrowia. Zajęć obejmie tematy jak polityki zdrowotnej, zarządzania zasobami ludzkimi, przywództwa, marketingu, opieki zdrowotnej, zachowania organizacji, analizy statystycznej oraz formułowania strategii. Głównym celem programu jest przygotowanie studentów do zarządzania i stanowisk administracyjnych w sektorze opieki zdrowotnej.

Ukończenie programu pozwoli osoby, aby przejść do stanowisk kierowniczych w dziedzinie opieki zdrowotnej. Absolwenci będą kwalifikować się do stanowisk kierowniczych, co zwiększa potencjalne zyski.

Koszty programu są trudne do oszacowania ze względu na różnice w programach ze szkoły do ​​szkoły. Najlepszym sposobem, aby uzyskać dokładne koszty są o kontakt z działem pomocy finansowej szkoły.

Absolwenci programu tytułem magistra administracji zdrowia są przygotowani do pracy jako administratorzy szpitalnych i menedżerów służby zdrowia i innych stanowisk kierowniczych w przedsiębiorstwach związanych z opieką zdrowia. Niektóre przykłady możliwych karier to dyrektor naczelny grupy konsultingowej opieki zdrowotnej, szpital wiceprezes administratorem systemu opieki zdrowotnej, dyrektor administracyjny usług transplantacyjnych oraz dyrektorem wykonawczym usług onkologicznych.

Ochrona zdrowia jest dziedziną, która jest tylko zamiar dalej rozwijać się jako populacja stale rośnie.Wraz z postępem przemysłu, więcej stanowisk wyższego poziomu otwierają się, że potrzebują kogoś z zaawansowanej edukacji, aby wypełnić je. Teraz jest czas, aby zarobić stopień swojego pana i wprowadzić tę ekscytującą pole. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Studia medyczne
  • Administracja zdrowia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (19)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania