McNeese State University

Wstęp

McNeese State University jest uznawany za jeden z najlepszych uniwersytetów publicznych w Stanach Zjednoczonych i jeden z najlepszych uniwersytetów regionalnych na południu. Nasz uniwersytet jest również uznawany za jeden z najlepszych zwrotów z inwestycji w czesne i wysokie średnie pensje początkowe dla swoich absolwentów.

Od ponad 75 lat McNeese cieszy się zaufaniem i szacunkiem jako instytucja innowacyjna i akademicka. Nasze niskie stawki czesnego w połączeniu z wysokiej jakości programami nauczania opracowanymi i prowadzonymi przez doświadczonych wykładowców oraz dobrze prosperującą społecznością na terenie kampusu oznaczają, że studenci otrzymują wysokiej jakości edukację za ułamek kosztów większych uniwersytetów.

Lokalnie McNeese służy jako partner ekonomiczny i rozwojowy dla pracodawców w południowo-zachodniej Luizjanie. Zlokalizowane w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w stanie, lokalny przemysł petrochemiczny, rolniczy i hotelarski, a także szpitale oraz publiczne i prywatne szkoły w całym SWLA, polegają na firmie McNeese, która zapewnia dobrze wykwalifikowanych pracowników. Nasi absolwenci z sukcesem rozpoczynają również własną działalność gospodarczą, od kancelarii prawnych po praktyki weterynaryjne.

Ale nasz wpływ wykracza poza społeczność SWLA. W Stanach Zjednoczonych i za granicą absolwenci McNeese zmieniają życie i wnoszą cenny wkład. Absolwenci odnieśli sukces jako dyrektorzy generalni i prawodawcy, pionierzy lekarzy i naukowców, przełomowi artyści i zawodowi sportowcy oraz wielokrotnie nagradzani artyści i autorzy.

Lokalizacje

  • Ryan Street,4205, 70605, Lake Charles

pytania