Keystone logo

16 Studia magisterskie Programy w Opieka zdrowotna Fizjoterapia Terapia zajęciowa 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Fizjoterapia
  • Terapia zajęciowa
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Opieka zdrowotna Fizjoterapia Terapia zajęciowa

Jeśli posiadasz stopień licencjata i szukasz dalszej kariery w bardziej wyspecjalizowanym studiu i praktyce, stopień magistra może być doskonałym wyborem. Programy te zazwyczaj trwają od dwóch do trzech lat.

Czym jest Mistrz Terapii Zajęciowej? Aby stać się praktykującym terapeutą zajęciowym, na ogół wymagany jest przynajmniej stopień magistra, jeśli planujesz pracować z pacjentami. Pierwsza połowa twoich badań będzie zazwyczaj koncentrować się na kursach takich jak rozwój zawodowy, historia OT, badania naukowe i ocena zawodowa, a druga połowa może obejmować praktykę kliniczną. Możesz nauczyć się pomagać ludziom w każdym wieku, aby żyć zdrowym i produktywnym życiem pomimo warunków fizycznych i chorób.

Zarabianie na stanowisku magistra w dziedzinie terapii zajęciowej może wzmocnić krytyczne myślenie, komunikację i rozwiązywanie problemów, co może doprowadzić do tego, że stanie się silniejszym praktykiem w danej dziedzinie.Sukces w Twojej roli może również prowadzić do wyższych zarobków i większej satysfakcji z pracy.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę koszty czesnego, gdy myślisz o wyborze indywidualnego programu i stopnia. Koszty programu mistrzowskiego mogą się znacznie różnić w zależności od rodzaju instytucji, zwłaszcza, że ​​różnią się również rodzajami oferowanych stopni.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej kariery w terapii zajęciowej, możesz mieć okazję przyjrzeć się konsultantowi rehabilitacyjnemu, menedżerowi spraw, terapeutce zajęciom domowym i naukowcowi terapeutycznemu zajmującemu się badaniami i rozwojem. Ten stopień może zaoferować Ci wybór pomiędzy pracą kliniczną a badaniami. Inną opcją dla tych, którzy chcą przekazać swoją pasję jest uczyć kursy na poziomie kolegium w OT. Możesz mieć okazję pracować w szkołach, szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych.

To jest świetne miejsce, aby rozpocząć, jeśli rozważasz dalsze studia w terapii zajęciowej.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.