Keystone logo

2 Studia magisterskie Programy w Opieka zdrowotna Farmacja Technologia farmaceutyczna 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Farmacja
  • Technologia farmaceutyczna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Opieka zdrowotna Farmacja Technologia farmaceutyczna

Mistrz 's stopnia jest wykształcenie wyższe, że studenci przejść do uzyskania po otrzymaniu Bachelor ' stopnia s. Oprócz tego, że wymóg, aby przejść do studiów doktoranckich, magisterskich 's często pozwalają jednostkom na znalezienie lepszych możliwości pracy w swojej dziedzinie.

Co jest Mistrz w technologii farmaceutycznej? Mistrz w programie technologii farmaceutycznej uczy studentów, jak badania aktualnych leków i stworzyć i przetestować nowe. Zajęć często zawiera statystyki i systemy jakości, jak administrować badań klinicznych, zaawansowanej technologii farmaceutycznej i technologii analitycznych. Studenci mogą również dowiedzieć się o podawaniu leków w stałych i ciekłych form dawkowania i zasad podawania leków. Kursy mogą się nieznacznie różnić między uczelniami, ale podstawowe elementy pozostaną takie same.

Mistrz w technologii farmaceutycznej interesuje ludzi z kilku powodów, z których jeden jest możliwość wymyślanie sposobów leczenia choroby i pomagają ludziom żyć szczęśliwsze życie. Osoby zwykle uczyć krytycznego myślenia, programowania komputerowego, organizacji, przywództwa i komunikacji, z których wszystkie mają zastosowanie w innych dziedzinach życia. Szkolnictwo wyższe również otwiera drzwi, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, a znalezienie bardziej bardziej satysfakcjonującą karierę zawodową.

Koszt Mistrza w Technologii Leków zależy od kraju i instytucji nauki. Niektóre z najbardziej rozpowszechnionych czynników determinujących koszty obejmują długość programu i czy studenci otrzymują pomoc finansową.

Ci, którzy zarabiają Mistrza w Technologii Leków znajdzie mogą pracować w różnych gałęziach przemysłu, wykonując szereg zadań.Absolwenci mogą stać się naukowcy farmaceutyczne dla firm biotechnologicznych lub dla obiektów rządowych, lub mogą one pracować jako analitycy narkotyków lub przedstawicieli handlowych farmaceutycznych.

Kursy dla stopnia są dostępne w międzynarodowej nauki instytucji. Wiele programów zawiera opcje online, aby pomóc studentom, którzy potrzebują elastycznego harmonogramu. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.