Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie Programy w Radiologia 2024

2 Studia magisterskie Programy w Radiologia 2024

Przegląd

Studenci, którzy zdecydują się na zdobywając tytuł magistra wybrać do dalszego kształcenia na poziomie studiów doktoranckich. Będą uczyć się dogłębną o tematach i teorii związanych z wybranej dziedzinie. Program ten stopień trwa zwykle dwa lata, ale może być bardziej lub mniej w zależności od instytucji uczeń uczęszcza.

Co to jest Mistrzem w Radiologii? Z praktycznego szkolenia i zajęć, osoby w tym programie zyskać zrozumienie tajniki dziedzinie obrazowania radiologii, metod i procedur radiologicznych. Kursy mogą obejmować fizyki zdrowia, radiobiologii, patofizjologii i oceny pacjenta. Zabiegi interwencyjne jest również powszechnie wymagane, ponieważ są practicums. Niektórzy mogą wybrać specjalizację w danej dziedzinie, takich jak mammografia czy onkologii.

Istnieje wiele powodów, ktoś może chcą zdobyć tytuł magistra. Na przykład, może on być stosowany do naśladowania bardziej zaawansowanych zawodowej.Zdobywając tytuł magistra w Radiologii powodzeniem będzie przygotowanie absolwentów do wyższych stanowisk pracy i poziomu płac.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile ten stopień będzie kosztować, badania i skontaktować się ze szkołą, którą chcesz wziąć udział, aby uzyskać więcej informacji. Koszt będzie prawdopodobnie różnią się z miejsca na miejsce, a to zależy od konkretnego programu, jak również.

Absolwenci mogą spodziewać się wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej w tej dziedzinie. Mogą one znaleźć pozycje takie jak asystentów radiologii, gdzie mogą obserwować obrazów radiologicznych i współdziałają z i oceny pacjentów. Mogą również stać radiologiczne administratorzy lub radiologiczne wychowawców. Może być wymagany stopień doktora, aby stać się wychowawca w pewnych miejscach. Zadania te można znaleźć w klinikach, szpitalach i na uniwersytetach.

Wiele szkół dać studentom możliwość podjęcia kursów on-line. Jest to doskonały sposób dla studentów na całym świecie do pracy i zdobyć tytuł.Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka zdrowotna
  • Obrazowanie medyczne
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania