Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia magisterskie Programy w Psychiatria 2024

4 Studia magisterskie Programy w Psychiatria 2024

Przegląd

Mistrz stopień 's jest jednym z największych osiągnięć dostępnych w szkolnictwie wyższym. Możesz realizować swoje magistra stopnia s po ' ve uzyskał licencjat i spełniają określone wymagania dla danego programu.

Co to jest Mistrzem w psychiatrii? Studentów uczestniczących w badaniu Program psychiatrii zaburzeń psychicznych. Zajęć jest zaprojektowany, aby pomóc uczniom poszerzyć swoją wiedzę o tym, jak rozwijać zaburzenia psychiczne i co ich wpływ jest. Zdobyte to jak diagnozowania, leczenia i zapobiegania zaburzeniom psychicznym. Zaburzenia poznawcze i zaburzenia zachowania są poszukiwane być rozumiane i traktowane. Kursy w tym programie obejmują zazwyczaj neurologii, patologii, psychoterapii i medycyny psychosomatycznej. Różne inne zajęcia medyczne są często wymagane, jak również.

Zarabianie w stopniu Master Psychiatrii jest satysfakcjonujące przedsięwzięcie, które mogą czerpać wiele korzyści dla jednej życiu osobistym i zawodowym 's.Stopień ma zastosowanie w dziedzinie medycyny z możliwości rozwoju kariery zawodowej, które są często zarówno osobistego spełnienia i wysokiej płatnicze. Zarabianie wyższe wykształcenie może prowadzić do większego sukcesu zawodowego.

Czesne za uzyskanie tytułu magistra waha się od każdej szkoły. Lokalizacja siebie i szkoły będą miały wpływ na koszty czesnego. Każda instytucja ma inne koszty programu psychiatrii, ale nie może być pomoc finansowa dostępna.

Istnieje wiele różnych ścieżek kariery psychiatryczne dostępne dla absolwentów magisterskich. Forensic psychiatrzy lukę między zdrowiem psychicznym i prawa. Uczą przestępców i często pomagają określić postępowanie sądowe. Studenci mogą przejść na stały psychiatrów dziecięcych, którzy koncentrują się na diagnozowaniu i leczeniu dzieci z zaburzeniami psychicznymi. Inni idą w dziedzinie psychiatrii klinicznej, który koncentruje się na stosowanie praktyk klinicznych w leczeniu chorób psychicznych.

Jeśli 're zainteresowany psychiatry, to należy rozważyć zapisanie w studia akredytowane pana. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka nad zdrowiem psychicznym
  • Psychiatria
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania