Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie Programy w Pomoc lekarska w Londyn, Wielka Brytania 2024

1 Studia magisterskie Programy w Pomoc lekarska w Londyn, Wielka Brytania 2024

Przegląd

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Co to jest asystent lekarza?
Asystent lekarza jest dziedziną medycyny, która zajmuje się zapewnieniem opieki pacjentom. Asystenci lekarza pracują pod nadzorem licencjonowanych lekarzy i wykonują wiele z tych samych zadań co oni, takich jak zbieranie wywiadów medycznych, przeprowadzanie badań fizycznych, zlecanie i interpretacja testów diagnostycznych oraz zapewnianie edukacji pacjenta. Asystenci lekarza często służą również jako punkt kontaktowy między pacjentami a ich lekarzami, zapewniając informacje i koordynację opieki.

Jakie są korzyści ze studiowania Asystentury Lekarskiej?
Niektóre z korzyści ze studiowania Asystentury Lekarskiej obejmują uzyskanie kompleksowego zrozumienia dziedziny medycyny, rozwijanie silnych umiejętności klinicznych i zapoznanie się z najnowszymi technologiami medycznymi. Asystenci lekarza są w wysokim popytu, a wielu studentów wybrać tę ścieżkę kariery, aby pomóc innym otrzymać wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Dodatkowo, asystenci lekarza często zarabiają konkurencyjne wynagrodzenia i cieszą się wskaźnikami satysfakcji z pracy.

Jakie stopnie są dostępne w Physician Assisting?
Stopień asystenta lekarza można uzyskać z wielu różnych rodzajów instytucji, w tym kolegiów społecznych, uniwersytetów i szkół medycznych. Większość programów PA wymaga od studentów posiadania tytułu licencjata, choć niektóre szkoły oferują programy z fazy przedprofesjonalnej, które mogą być zakończone bez wcześniejszego stopnia. Czas potrzebny do ukończenia programu asystentury lekarskiej różni się w zależności od rodzaju instytucji i specyficznych wymagań programu, ale większość studentów kończy studia w ciągu czterech lat.

Co będę studiować podczas mojego stopnia asystentury lekarskiej?
Program nauczania dla programu asystentury lekarskiej zazwyczaj obejmuje zajęcia z terminologii medycznej, anatomii i fizjologii, farmakologii, badań diagnostycznych i opieki nad pacjentem. Studenci również często uczestniczą w klinicznych rotacjach, które dają im praktyczne doświadczenie w pracy z pacjentami. Wiele programów wymaga od studentów posiadania dyplomu licencjata w dziedzinie opieki zdrowotnej lub związanego z nią edoświadczenia.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Wielka Brytania
  • Opieka zdrowotna
  • Opieka zdrowotna
  • Pomoc medyczna
  • Londyn
  • Londyn
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów