Keystone logo

6 Studia magisterskie Programy w Pielęgniarstwo w zagrożeniu życia 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Opieka zdrowotna
 • Studia pielęgniarskie
 • Pielęgniarstwo w zagrożeniu życia
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (6)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Pielęgniarstwo w zagrożeniu życia

  Studentów lub pracujących zawodowo, którzy licencjackich stopni i są zainteresowani następnego poziomu studiów w danej dziedzinie często decydują się realizować wyższe wykształcenie. Tytuł magistra jest zazwyczaj oznaką wiedzy w danym temacie.

  Czym jest Master in Critical Care? Osoby z licencjackich stopni karmiące mogą rozwijać swoje poświadczenia ze stopniem magistra w tym temacie. Krytyczne opieki pielęgniarskiej zazwyczaj koncentruje się na ostre i wrażliwych na opóźnienia przypadkach medycznych wymagających specjalistycznego leczenia. Ponieważ rodzaj intensywnej opieki medycznej potrzebny często zależy od wieku pacjenta, programy mogą być podzielone na kierunkach noworodków, dzieci i dorosłych. Czasami programy również na indywidualne typu ostrego zakładu opieki zdrowotnej.

  Pielęgniarki często realizować dyplom magistra Critical Care, aby zróżnicować swoją wiedzę i lepiej zakwalifikować się do możliwości zatrudnienia.Pielęgniarki, które kończą ten program uzyskują wyższą pensję niż te z tylko licencjat, a stopień ten może również służyć jako część wstępnych warunków wprowadzania pielęgniarskiej studiów doktoranckich.

  Koszt, czas i wymagania mogą się różnić między programami i instytucji. Wiele programów, w tym tych z klas online, może wymagać, że przynajmniej część czasu student 's być spędzony w warunkach klinicznych, aby uzyskać praktyczne doświadczenie z pacjentami.

  Mistrz w Critical Care ogół zapewnia pielęgniarki z unikalnych kwalifikacji być zatrudnieni w zakładach opieki ostrych, takich jak na oddziałach intensywnej terapii, salach ratunkowych, centrów urazowych, progresywnych ośrodków opieki i jednostek kardiologicznych, między innymi. Ponieważ jest często brak intensywnej opieki pielęgniarek, są zwykle duże zapotrzebowanie. Niektórzy absolwenci mogą wybrać opcję otrzymywania dalszych szkoleń i stać profesorów lub konsultanci.

  Pielęgniarki są często potrzebne na całym świecie, i nie może być magisterskich na intensywnej terapii z przynajmniej częścią nauczania on-line dostępnego na arenie międzynarodowej. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.