Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 12 Studia magisterskie Programy w Medycyna dziecięca 2023

12 Studia magisterskie Programy w Medycyna dziecięca 2023

Przegląd

Mistrz jest ważnym stopnia, które pozwalają realizować wyższe wykształcenie. Magistra można osiągnąć po tytuł licencjata. Po otrzymaniu stopnia mistrza, studenci mogą przejść do realizacji doktoratu.

Co to jest Mistrzem w pediatrii? Otrzymanie tego stopnia pozwala pielęgniarkom kontynuować karierę jako pielęgniarka lekarza pediatrę. Pielęgniarki mogą rozpocząć się pielęgniarka z ich Mistrza w Pediatrii i pracy pod lekarza. Pielęgniarki mogą także zdecydować, aby zapisać się na studiów doktoranckich i odbieranie ich doktorat w Pediatrii. Gdy pielęgniarka ma doktorat, on lub ona będzie w stanie zobaczyć pacjentów sam i przepisać leki. Lekarzy pielęgniarki często otrzymują własne miejsce w biurach prywatnych praktyk.

Istnieje wiele korzyści, do otrzymania Mistrza w Pediatrii. Pielęgniarki, które chcą tylko pracować z dziećmi zostaną umieszczone w specjalistycznej dziedzinie zainteresowania.Pozwoli to również pielęgniarki stać lekarzy pielęgniarki i zarabiania na miejscu w biurze prywatnej praktyki, jeśli chcesz. Wszystkie te profity również prowadzić do wyższego wynagrodzenia.

Koszt odbioru Master w Pediatrii zależy od instytucji, które chcesz uczestniczyć. Pamiętaj, aby skontaktować szkół potencjalnych i zapytać, ile ich koszty programu. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na koszty, możesz ubiegać się o kredyty studenckie i dotacji rządowych.

Z Mistrzem w Pediatrii, można spodziewać się, że o wiele więcej wyborów zawodowych jako pielęgniarka. Będziesz faworytem do pracy w ośrodkach intensywnej terapii noworodków lub w szpitalach dziecięcych. Z tytułem magistra, będzie można się pielęgniarka, która pozwoli Ci zobaczyć chorych na własną rękę, ale pod nadzorem lekarza. To daje możliwość uzyskania pracy w prywatnej praktyce i współpracy z pediatrami.

Aby ubiegać się o Mistrza w Pediatrii online, można przeglądać szkół, które oferują programy internetowe.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Medycyna dziecięca
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania