Keystone logo

24 Studia magisterskie Programy w Opieka zdrowotna Nauki żywieniowe Dietetyka 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Nauki żywieniowe
  • Dietetyka
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Opieka zdrowotna Nauki żywieniowe Dietetyka

Studenci, którzy posiadają tytuł licencjata mogą kontynuować naukę, aby zdobyć tytuł magistra. Z wyższym poziomem wykształcenia, osoba może być zakwalifikowana do kariery z większą odpowiedzialnością i prestiżu, który również pochodzi z możliwością otrzymania wyższego wynagrodzenia.

Co jest Mistrz Żywienia? Ten stopień naukowy zdrowotne oferowane przez uniwersytety, uczelnie i instytucje nauczania online. Zajęć opiera się na tle nauki, który powinien obejmować biologii, chemii i psychologii. Na tym zaawansowanym stopniu, instrukcja klasie skupi się więcej na temat żywienia, zarządzania systemami i żywności, dietetyki innych kursach dotyczących nauki o żywności. Istnieje również nadzorowany prace kliniczne, które są wymagane do uzyskania dyplomu. Studenci, którzy pomyślnie ukończą program żywienia może również realizować dodatkowe moduły do ​​uzyskania poświadczenia i licencji. Kształcenie ustawiczne jest koniecznością, jak zmiany nauka i badania trwa.

Stopień tego pana pomogą uczniom rozwijać umiejętności interpersonalne do pracy z ogółu społeczeństwa, a pacjenci szukają porady. Z tych i innych umiejętności, absolwenci są w stanie zapewnić lepsze możliwości w dziedzinie nauki o zdrowiu.

Programy odżywcze są dostępne na całym świecie i może różnić się pod względem kosztów w zależności od położenia i instytucji. Studenci powinni skontaktować się z biura rekrutacji szkoły, które chcą wziąć udział, aby zrozumieć, opłaty i inne koszty związane z uzyskaniem dyplomu.

Z żywienia magisterskich, student może mieć możliwość karierę jako dietetyka lub dietetyka. Oferty pracy dostępne są zarówno w placówkach medycznych i placówek gastronomicznych. Niektóre centra fitness będzie również dietetyka na pracowników. Dietetycy mogą wybrać specjalizację w ramach swojej dziedzinie, skupiając się na konkretnym środowisku demograficznej lub pracy. Jeszcze inni mogą ustanowić prywatną praktykę.

Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem tytuł magistra w dziedzinie żywienia, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.