Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 9 Studia magisterskie Programy w Biotechnologia 2023

9 Studia magisterskie Programy w Biotechnologia 2023

Przegląd

Studia magisterskie zazwyczaj wymagają ukończenia studiów licencjackich, zanim możliwe będzie zapisanie się na studia. Zazwyczaj zdobycie tytułu magistra trwa rok lub dwa lata, chociaż absolwenci często odnoszą znaczne korzyści zawodowe, w tym wyższe wynagrodzenie i kwalifikacje na bardziej zaawansowane stanowiska.

Czym jest Master in Biotechnology? Biotechnologia to dziedzina nauki łącząca dyscypliny naukowe i inżynierskie. Dziedzina opieki zdrowotnej obejmuje wiele maszyn i urządzeń do leczenia i diagnozowania pacjentów. Osoby studiujące biotechnologię są przygotowane do opracowania, naprawy lub obsługi tych maszyn. Istnieje kilka innych specjalności, które uczniowie mogą wybrać w zależności od kariery, którą chcą kontynuować. Możliwe jest oparcie się głównie na biologii lub inżynierii biotechnologii.

Jednym z najistotniejszych sposobów, w jaki studenci korzystają ze studiów na kierunku Master in Biotechnology, są umiejętności, które rozwijają. Umiejętności te, które mogą obejmować krytyczne myślenie i ocenę, mechaniczne zrozumienie i umysł naukowy, mogą umożliwić zarobienie wyższej pensji i wejście na bardziej atrakcyjne stanowiska.

Dobrze jest sprawdzić, ile będzie kosztować, aby zdobyć tytuł magistra. Istnieje wiele czynników, które wpływają na dokładne czesne i opłaty. Czynniki te mogą obejmować wybraną szkołę i program, kraj studiów i długość programu.

Ponieważ biotechnologia to zróżnicowana dziedzina, istnieje wiele różnych opcji kariery dla osób, które ukończyły studia magisterskie w tej dziedzinie. Najbardziej rozpowszechnioną pozycją jest inżynier biomedyczny, choć można również zostać biofizykiem, chemiką lub biochemiką. Studiowanie biotechnologii może również otworzyć wyjątkowe możliwości jako lekarz lub lekarz. Wreszcie, możliwe są także liczne kariery w rolnictwie, takie jak inżynier rolnictwa, naukowiec zajmujący się glebą i roślinami lub naukowiec zajmujący się żywnością.

Studenci zainteresowani tym stopniem mogą znaleźć programy online lub osobiście, w zależności od ich osobistych potrzeb. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Technologia w opiece zdrowotnej
  • Biotechnologia
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (9)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania