Keystone logo

16 Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Zdrowie publiczne 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Opieka zdrowotna
  • Globalna opieka zdrowotna
  • Zdrowie publiczne
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna Zdrowie publiczne

Studia licencjackie dają studentom możliwość zapoznania się z podstawami konkretnego kierunku studiów. W większości przypadków, programy się cztery lata, a absolwenci mogą wykorzystać swoją wiedzę, aby wejść na rynek pracy lub jako odskocznię do absolwentów programu.

Tylko to, co jest licencjat w dziedzinie zdrowia publicznego? Ta opcja stopnia jest idealnym wyborem dla osób, którzy są zainteresowani w wielu możliwości dostępnych badań i rozwoju kariery zawodowej w sektorze ochrony zdrowia publicznego. Zajęcia zwykle dotykają podstaw socjologii, psychologii, informatyki medycznej i mikrobiologii. Istnieją również programy, które zawierają dziedzinie zdrowia publicznego praktyka jako zakończonego doświadczeniem dla uczniów, a może to wymagać elektroniczny portfel i prezentacji.

Zalety rejestrując się w programie tytuł licencjata w dziedzinie zdrowia publicznego obejmują przygotowanie do kariery w rządowych agencji zdrowia, agencji społeczności lokalnych, agencji edukacji i opieki medycznej. Oprócz kwalifikacji do wejścia na poziomie pozycji, stopień może być instrumentem do zwiększenia możliwości osiągnięcia zysków pracownika.

Okoliczności, które często wpływają na ogólny koszt studiów to, czy student uczęszcza do szkoły lub jeden lokalny położony za granicą, całkowita długość programu, a koszt niezbędnych materiałów szkoleniowych. Najlepiej dotrzeć do przyjęć biurach poszczególnych szkół w zakresie informacji dotyczących najbardziej aktualnych dotyczące wysokości czesnego, opłat i możliwości pomocy finansowej.

Wspólne kariery często dostępne dla osób z tytułem magistra w inżynierii Zdrowia Publicznego obejmują ZDROWIE PUBLICZNE, administratorem ośrodek zdrowia, higienistki przemysłowej i federalnych ekolog / państwa.Osoba fizyczna może być zaintrygowany na idei pracy jako dyrektor organizacji pozarządowych (NGO), pracy, która wiąże nadzorującego zarządzanie i zdrowia organizacji.

Poznaj nieograniczone możliwości dostępne dla tych z licencjat w dziedzinie zdrowia publicznego. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.