Keystone logo

36 Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Technologia w opiece zdrowotnej 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Opieka zdrowotna
  • Technologia w opiece zdrowotnej
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (36)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Technologia w opiece zdrowotnej

studia licencjackie są zazwyczaj cztery lata w pełnym wymiarze godzin, studiów pierwszego stopnia. Dwa z tych lat obejmują wymogi kształcenia ogólnego, a następnie przez dwa lata, koncentrując się na określony temat lub tematu. Stopień jest z reguły wymagane dla studentów pragnących wprowadzić program studiów absolwent.

Czym jest Bachelor in Medical Technology? Program ten wprowadza umiejętności niezbędne do prowadzenia prac laboratoryjnych w serologii, chemii, technologii bank krwi i bakteriologii. Zrozumienie tych umiejętności jest niezbędna do pracy w laboratoriach medycznych. Uczniowie w tym programie zazwyczaj skorzystać z kursów takich jak mikrobiologii klinicznej, zastosowań statystycznych, chemii organicznej, biochemii klinicznej, młodszy praktyce klinicznej i hematologii klinicznej.

Technologia medyczna wymaga dokładności i oko do szczegółów.Korzyści z zdobywając dyplom w tej dziedzinie obejmują ostrzenia te umiejętności i rozwijanie nowych atrybutów, które mogą poprawić swoje życie zawodowe i osobiste 's. Mogą one zawierać pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne, talenty organizacyjne i interpersonalne umiejętności relacji.

Istnieją setki uniwersytetów na całym świecie oferujących studia licencjackie. Koszty zarabiać stopnia zależą od tego, gdzie decyduje się na studia, a długość programu. Upewnij się, że badania programu i związanych z nimi opłat przed zapisaniem.

Wielu absolwentów studiów danego Medical Technology licencjata znaleźć zatrudnienie w różnych ustawień, takich jak w prywatnych klinikach, laboratoriach szpitalnych, gabinetów lekarskich, laboratoriów miejskich zdrowia i innych placówkach opieki zdrowotnej. Wspólne ścieżki kariery obejmują radiologów, techników ultradźwięki, technologów i klinicznych laboratoryjnych.Niektórzy ludzie decydują się podjąć pracę w pokrewnych dziedzinach, w tym badań, medycyny sądowej lub zdrowia publicznego. Inne zdecydować się na dalsze studia akademickie rejestrując się w zaawansowanym programem studiów.

Z popularności tego kierunku studiów, coraz więcej uniwersytetów oferujących możliwość zapisać się na studia licencjackie pośrednictwem modułów opartych na Internecie. Aby znaleźć odpowiednią szkołę dla ciebie, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.