Keystone logo

29 Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Opieka zdrowotna
  • Globalna opieka zdrowotna
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (29)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Opieka zdrowotna Globalna opieka zdrowotna

Studenci szukają dyplom licencjata zazwyczaj spędzają około czterech lat ukończeniu zajęć. Programy te przejść do dużej głębokości w wybranej dziedzinie, przygotowanie absolwentów do kariery na całe życie.

Co jest licencjackie w Global Health? Program ten stopień skupia się zasadniczo na krzyżu granicami kontynentu - lub jej brak - zdrowia i patologii. Studia I stopnia tego rodzaju zapewnia studentom kompleksowe spojrzenie na szereg czynników związanych z ochroną zdrowia na świecie, takich jak koncepcje kultury wellness, międzynarodowej żywności i żywienia, chorób zakaźnych, socjologii medycyny i historii, i nie tylko. Globalny zdrowia jest szeroki parasol na polu, że student może później wybrać się specjalizować w.

Absolwent studiów licencjackich w programie Globalnego Zdrowia zostaną nagrodzone dobrze zaokrąglone perspektywy w dziedzinie ochrony zdrowia, ponieważ w obliczu wielu różnych populacji.Z takiego punktu widzenia drobno rozwiniętych, będą nadal korzystać z ich fundamentalnych stopniu, czy udać się na zaawansowanej edukacji lub rozpocząć pracę.

Czesne i opłaty globalnego programu zdrowia licencjackich będą się znacznie różnić w zależności od obszaru. Niektórzy studenci mogą kwalifikować się do otrzymania stypendium lub przyznawać pewne środki, aby pomóc im w realizacji wydatków na naukę w szkołach wyższych.

Jedną z głównych zalet Bachelor w kontekście zdrowia na to, że absolwenci stopnia są bardzo poszukiwane na całym świecie. Nie ważne gdzie jesteś, jest pewnego rodzaju struktura opieki zdrowotnej i przemysłu, przedsiębiorstw poświęcony nim. Czy chcesz kontynuować karierę w urzędzie zdrowotnej rządu, uruchomić z niezależnego klinikę siebie, zrobić badania na zdrowie kultur tubylczych, zarządzać program z jednego kraju do drugiego, lub książki autorem, twój stopień daje nogę.

Mamy wiele programów Bachelor w Global Health w zasięgu ręki.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.