Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 7 Licencjat Programy w Dietetyka 2023

7 Licencjat Programy w Dietetyka 2023

Przegląd

Ci, którzy są zainteresowani w realizacji tytuł licencjata zazwyczaj spędzają około czterech lat otrzymaniu poświadczenia akademickich, że ten program wymaga. Ten podstawowy stopień jest często używany jako odskocznię do kariery z wyboru, wiele razy potrzebne do zatrudnienia.

Co jest Bachelor in Nutrition? Ten stopień wymaga głębokich studiów w nauce i praktyce dieta i jej wpływ na ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Ten ważny kierunek studiów przygotowuje studentów do doradzać ludziom na co żywności jeść i unikać ich stylu życia i konkretnych celów zdrowotnych. Program będzie zazwyczaj wymagają kursy na zdrowie ludzi i patologii, a także kursy, które podkreślają styl życia, ćwiczenia fizyczne i samopoczucie, ponieważ odnosi się do zadowalającego żywienia.

Istnieje wiele korzyści, które przyciągają studentów na kierunku nauki o żywieniu.Perspektywy pracy dla żywienia i dietetycy są bardzo obiecujące, ponieważ pole rośnie ponieważ coraz więcej ludzi patrzy do żywności w celu zapobiegania i leczenia chorób. Z Bachelor w żywieniu, twój potencjał zarobkowy i twoja atrakcyjność jako pracownika może być bardziej bezpieczne i rośnie.

Z jednego programu i części świata do drugiej, koszt otrzymaniu stopnia czterech lat w żywieniu będą się wahać od bardzo przystępne do dość drogie. Ponieważ koszt zależy od tego, gdzie i kiedy zdecydujesz się pójść na studia, to jest dobry pomysł, aby skontaktować się z szkołę aby uzyskać więcej informacji.

Różnorodność ustawień zawodowych są w potrzebie żywienia, w tym szpitale, domy opieki, stołówkach szkolnych, klinik medycznych, obiektów użyteczności publicznej, instytutów badawczych i innych. Dodatkowo, wielu dietetyków pracujących na własny rachunek, prowadzenie własnych praktyk i posiadające własne klientów i pacjentów. Wiele wyspecjalizowanych dziedzinach, takich jak przed i po porodzie, pediatrii, sportu i geriatrii.

Bachelor Żywienia można umieścić w świat zdrowia, wellness i diety na wyciągnięcie ręki. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Opieka zdrowotna
  • Nauki żywieniowe
  • Dietetyka
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania