Keystone logo
William James College

William James College

William James College

Wstęp

Z naszego nowego kampusu w Greater Boston, William James College kształci studentów pod kątem zawodów, które zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na dostęp do wysokiej jakości, kompetentnych kulturowo usług psychologicznych dla osób, rodzin, społeczności i organizacji, zarówno lokalnych, jak i na całym świecie.

Oferujemy programy dla absolwentów uwzględniające potrzeby słabszych grup społecznych, w tym dzieci z przeciwności losu, oraz potrzeby określonych populacji, takich jak Latynosi i weterani, a także organizacje i przywódcy na czele tworzenia zmian społecznych. Podstawa naszego szkolenia zapewnia rozwijającym się profesjonalistom praktyczne doświadczenie w ponad 350 lokalizacjach w terenie, przygotowując ich do rozwiązywania złożonych problemów w coraz bardziej zróżnicowanym świecie.

William James College zakorzeniony w edukacji empirycznej, wyposaża uczniów w narzędzia umożliwiające natychmiastowy wpływ i trwałą różnicę w różnych społecznościach i organizacjach, a także w różnych populacjach na całym świecie.

Lokalizacje

  • Newton

    Wells Avenue,1, 02459, Newton

    pytania