Keystone logo
University of Westminster

University of Westminster

University of Westminster

WIECZÓR OTWARTY PODYPOZYCJI

5 czerwca 2024 r

Wstęp

The University of Westminster — globalny uniwersytet z London Energy

Wcześniejsze

 • Bądź sobą na uniwersytecie, na którym wspiera się indywidualność, celebruje się różnorodność i wszystko jest możliwe .
 • Dzięki trzem z czterech kampusów zlokalizowanych w centrum Londynu będziesz mieć możliwość zdobycia praktycznych umiejętności i profesjonalnej wiedzy na temat przyszłej kariery, będąc jednocześnie częścią wspierającej i tętniącej życiem społeczności. Zapoznaj się z naszymi specjalistycznymi obiektami dydaktycznymi w środowisku uczenia się, które koncentruje się na wsparciu i szansach na zatrudnienie .
 • Od 1838 roku pomagamy studentom ze wszystkich środowisk w realizacji ich potencjału. Z ponad 19 000 studentów z ponad 160 różnych krajów jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii .
 • Nasze bliskie relacje z pracodawcami i wiodącymi firmami pomogą Ci zbudować trwałą globalną sieć i zwiększyć perspektywy kariery. A jako student w jednym z najlepszych miast studenckich na świecie, możesz cieszyć się nieskończonym wyborem zajęć towarzyskich i kulturalnych, od teatrów i muzyki po bary, restauracje i sport .

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • London

  University of Westminster 309 Regent Street , W1B 2HW, London

 • London

  Regent Street, 309, W1B 2HW, London

 • Harrow

  WATFORD ROAD NORTHWICK PARK MIDDLESEX HA1 3TP, HA1 3TP, Harrow

pytania