Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences Magister zaawansowanej praktyki opieki zdrowotnej – rehabilitacja kończyn górnych
Western University Faculty of Health Sciences

Magister zaawansowanej praktyki opieki zdrowotnej – rehabilitacja kończyn górnych

London, Kanada

1 Years

Język angielski

Pełny etat

01 May 2024

Sep 2024

CAD 37 000 *

Nauka na odległość

* międzynarodowy | dla kraju: 14 000 CAD

Wstęp

Program ten, przeznaczony dla praktykujących terapeutów zajęciowych i fizjoterapeutów poszukujących zaawansowanej wiedzy i umiejętności w zakresie rehabilitacji kończyn górnych, pomaga rozwinąć umiejętności i wiedzę, aby zapewnić lepszą opiekę pacjentowi z urazami i schorzeniami kończyn górnych oraz uzyskać zaawansowaną akredytację i uznanie na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Idealnymi kandydatami do programu są:

  • Terapeuci zainteresowani zdobyciem wstępnego doświadczenia i przygotowaniem do pracy w rehabilitacji kończyn górnych.
  • Doświadczeni terapeuci chcący rozwijać swoją praktykę w rehabilitacji kończyn górnych.
  • Osoby posiadające bezpośrednie doświadczenie w rehabilitacji kończyn górnych chciałyby przygotować się do egzaminu na Certyfikowanego Terapeutę Ręki.

To międzybranżowe doświadczenie edukacyjne, oferowane w pełni online, z bezpośrednimi doświadczeniami w zakresie mentoringu klinicznego, pomaga rozwijać umiejętności kliniczne, metodologię badań, dogłębną wiedzę i zachowania zawodowe w celu oceny leczenia i rehabilitacji złożonych schorzeń kończyn górnych. Program tego wyjątkowego programu jest powiązany z egzaminem Certified Hand Therapist (CHT).

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania