Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences Magister terapii zajęciowej (MScOT)
Western University Faculty of Health Sciences

Magister terapii zajęciowej (MScOT)

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

May 2024

CAD 37 410 *

W kampusie

* międzynarodowy | dla obywatela Kanady lub stałego rezydenta: 11 294 dolarów

Wstęp

Terapia zajęciowa to dynamiczny, cieszący się międzynarodowym uznaniem zawód medyczny, którego zadaniem jest umożliwienie wykonywania zawodu promowania zdrowia, dobrego samopoczucia, włączenia społecznego i sprawiedliwości społecznej na poziomie indywidualnym, rodzinnym, społecznościowym i społecznym.

Wykorzystując różnorodne sposoby nauczania w połączeniu z uczeniem się przez doświadczenie i badaniami, program MScOT przygotowuje przyszłych terapeutów zajęciowych do znaczącej praktyki zawodowej, zapewniając miejsce krytycznego myślenia, współpracy, perspektywy lokalnej do globalnej oraz skupienie się na sprawiedliwości społecznej i słuszność.

Program ten łączy naukę w klasie i naukę grupową/indywidualną w połączeniu z doświadczeniami w pracy w terenie w celu zintegrowania treści teoretycznych i umiejętności niezbędnych w praktyce. Doświadczenia edukacyjne wykraczają poza salę lekcyjną i obejmują seminaria eksperckie i wykłady gościnne, możliwości studiów międzynarodowych, mentoring kliniczny i niezależne badania.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania