Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences Magister fizjoterapii (MPT)
Western University Faculty of Health Sciences

Magister fizjoterapii (MPT)

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Apr 2024

CAD 35 973 *

W kampusie

* międzynarodowy | dla obywatela Kanady lub stałego rezydenta: 11 294 dolarów

Wstęp

Master of Physical Therapy (MPT) dąży do uzyskania międzynarodowego uznania za doskonałość, przywództwo i innowacyjność w edukacji, praktyce i badaniach w zakresie fizjoterapii poprzez dedykowane partnerstwa kliniczne, akademickie, badawcze i zawodowe. Program przygotowuje studentów do ubiegania się o pozwolenie na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty w Kanadzie i na świecie (sprawdź wymagania licencyjne w swoim szanowanym kraju) w szerokim zakresie praktyk. Tytuł magistra fizjoterapii przyznawany jest po pomyślnym ukończeniu dwuletniego programu nauczania, który obejmuje 60 tygodni nauki akademickiej i 30 tygodni eksperymentalnej nauki klinicznej.

Status akredytacji

Program studiów magisterskich z fizykoterapii na Western University zakończył proces przeglądu akredytacji prowadzony przez Physiotherapy Education Accreditation Canada (PEAC). PEAC jest podmiotem zarejestrowanym na mocy kanadyjskiej ustawy o spółkach non-profit i działa jako agencja akredytująca programy edukacyjne w zakresie fizjoterapii w Kanadzie. Program uzyskał status Akredytacji Pełnej Zgodności na okres kończący się 15 lutego 2029 roku. Opis Akredytacji Pełnej Zgodności znajduje się poniżej:

Akredytacja: w pełni zgodna

  • Program jest zgodny w 100% z kryteriami akredytacji w ramach Standardów Akredytacji.
  • Nie ma kryteriów niezgodności.
  • Mogą pojawić się zastrzeżenia, które należy udoskonalić w ramach programu i przedstawić je w raportach z postępu prac.
  • Jeżeli nie nastąpi postęp, status akredytacji programu może zostać zmieniony na częściowo zgodny lub na okres próbny w dowolnym momencie sześcioletniego cyklu akredytacji.

Rekrutacja

Zgłoszenia można składać do 4 marca

Program

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania