Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Wstęp

Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zachodniego oferuje różnorodne programy licencjackie, magisterskie, zawodowe i internetowe, których celem jest pomoc studentom w osiągnięciu ich celów akademickich. Western University, zaliczany do 1% najlepszych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie, z siedzibą w Londynie, Ontario, Kanada, jest jednym z najwybitniejszych uniwersytetów badawczych w Kanadzie.

Nasza instytucja zajmuje 114. miejsce (QS) na świecie w 2024 r., znajduje się na liście 50 najlepszych uniwersytetów na świecie pod względem wskaźnika zatrudnienia absolwentów, jest członkiem Uniwersytetu w Kanadzie do lat 15 i zajmuje 8. miejsce na świecie pod względem zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie sprawiedliwego, zróżnicowanego i włączającego środowiska uczenia się na naszym Wydziale, Western Health Sciences wita studentów z całego świata w Londynie/Ontario. najpopularniejsze programy magisterskie Western Health Sciences ; Fizjoterapia, terapia zajęciowa i zaawansowana praktyka opieki zdrowotnej przyjmują teraz więcej studentów zagranicznych.

Fizjoterapia i terapia zajęciowa to dwa najpopularniejsze programy w Kanadzie, w połączeniu z naszymi nowymi i unikalnymi programami magisterskimi online w Advanced Health Care Practice, dają studentom, którzy chcą rozwijać się w opiece zdrowotnej, szeroką gamę opcji studiów magisterskich do wyboru. Aplikuj już dziś na programy magisterskie Western Health Sciences Wydział Nauk o Zdrowiu Western University oferuje różnorodne programy licencjackie, magisterskie, zawodowe i internetowe, których celem jest pomoc studentom w osiągnięciu ich celów akademickich. Western University, zaliczany do 1% najlepszych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie, z siedzibą w Londynie, Ontario, Kanada, jest jednym z najwybitniejszych uniwersytetów badawczych w Kanadzie.

Nasza instytucja zajmuje 114. miejsce (QS) na świecie w 2024 r., znajduje się na liście 50 najlepszych uniwersytetów na świecie pod względem wskaźnika zatrudnienia absolwentów, jest członkiem Uniwersytetu w Kanadzie do lat 15 i zajmuje 8. miejsce na świecie pod względem zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie sprawiedliwego, zróżnicowanego i włączającego środowiska uczenia się na naszym Wydziale, Western Health Sciences wita studentów z całego świata w Londynie/Ontario. najpopularniejsze programy magisterskie Western Health Sciences ; Fizjoterapia, terapia zajęciowa i zaawansowana praktyka opieki zdrowotnej przyjmują teraz więcej studentów zagranicznych.

Fizjoterapia i terapia zajęciowa to dwa najpopularniejsze programy w Kanadzie, w połączeniu z naszymi nowymi i unikalnymi programami magisterskimi online w Advanced Health Care Practice, dają studentom, którzy chcą rozwijać się w opiece zdrowotnej, szeroką gamę opcji studiów magisterskich do wyboru. Aplikuj już dziś na programy magisterskie Western Health Sciences aby zostać fizjoterapeutą lub terapeutą zajęciowym lub podnieść kwalifikacje dzięki naszym unikalnym internetowym programom magisterskim jako pracownik służby zdrowia.

Misja i wizja

Nasza wizja

Być światowym liderem w badaniach i edukacji w zakresie zdrowia.

Nasza misja

Poprzez transformacyjne badania i edukację uwolnimy innowacyjne pomysły i możliwości, które umożliwią życie w zdrowiu przez całe życie.

Funkcje kampusu

Bezpieczeństwo kampusu

Bezpieczeństwo personelu, wykładowców i studentów jest dla Zachodu sprawą najwyższej wagi. Niezależnie od tego, czy jest to funkcjonariusz służb specjalnych, straż pożarna, studencki zespół reagowania kryzysowego czy zachodni patrol pieszy, firma Western oferuje usługi, których celem jest zapewnienie kampusowi bezpiecznego miejsca do nauki, pracy i zabawy.

Kluby i stowarzyszenia

Western ma szeroką gamę klubów i stowarzyszeń, do których można należeć. Niezależnie od tego, czy chcesz dołączyć do ponad 9500 innych studentów w jednym ze 180 różnych klubów na terenie kampusu, czy też jesteś pracownikiem lub wykładowcą w Western, każdy znajdzie sposób, aby poczuć więź.

Różnorodność

Różnorodność jest jednym z kluczy do sukcesu Westernu. Na przestrzeni lat społeczność kampusu utworzyła ponad 60 klubów i grup studenckich oraz zainicjowała politykę zatrudnienia i usługi, które mają zachęcać i wspierać bogate i włączające środowisko Zachodu. Uniwersytet stara się świadczyć wrażliwe kulturowo i włączające usługi wszystkim studentom, wykładowcom i pracownikom, jednocześnie uwzględniając wielokulturowość, która definiuje nasz kampus.

Wsparcie rodziny

Western szczyci się wspieraniem członków społeczności naszego kampusu, którzy mają rodziny. Zobowiązujemy się zapewnić zakwaterowanie zgodnie z Kodeksem Praw Człowieka Ontario. Na tej stronie przedstawiono kilka zasobów przeznaczonych dla rodzin dostępnych na terenie kampusu dla osób, które muszą zadbać o potrzeby swojej rodziny.

Jedzenie i jadalnia

Western ma wiele miejsc do relaksu i jedzenia na terenie kampusu. W 12 różnych budynkach znajduje się 28 restauracji kampusowych, w tym 22 kawiarnie oferujące popularne krajowe marki kawy java. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś szybkiego w drodze na zajęcia, czy też szukasz formalnej atmosfery, aby zabrać kolegę na biznesowy lunch, w Western znajdziesz wysokiej jakości usługi gastronomiczne.

Transport i parkowanie

Poruszanie się po kampusie jest łatwe, ale pracownicy, studenci, wykładowcy i goście zawsze szukają więcej informacji na temat tej istotnej usługi. Na tej stronie możesz uzyskać dostęp do parkingów na terenie kampusu, uzyskać informacje na temat pozwoleń na parkowanie, a nawet dowiedzieć się, jak płacić mandaty za parkowanie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  Rekrutacja

  Ogólnie rzecz biorąc, są to informacje, których używamy do oceny Twojego wniosku:

  • Twoje ogólne wyniki w najnowszym programie nauczania
  • Jak sobie radzisz z kursami wymaganymi dla Twojego programu
  • Wszelkie opcjonalne lub wymagane formularze uzupełniające
  • Twój poziom znajomości języka angielskiego

  Jak działa proces

  Ogólnie rzecz biorąc, są to kroki, które należy podjąć, aby aplikować do Western:

  • Zawęź wybór programu
  • Prześlij swoją aplikację na OUAC
  • Utwórz konto Centrum Studenckiego
  • Zaznacz wszystkie terminy w swoim kalendarzu
  • Prześlij oceny
  • Prześlij formularze uzupełniające
  • Poczekaj na decyzję o przyjęciu

  Wymagania dotyczące matury międzynarodowej

  Będziesz potrzebował:

  • Kompletny dyplom IB, zawierający:
   • Teoria wiedzy i esej rozszerzony
   • Zalicza co najmniej sześć przedmiotów (trzy na poziomie wyższym)
   • Minimalna łączna ocena 27 (w tym rozszerzony esej i TOK)
   • Nie ma oceny mniejszej niż 4 na żadnym kursie
   • Wymagane kursy dla Twojego programu

  Jak się zgłosić

  Dostęp do aplikacji

  Dostęp do aplikacji Western University Graduate Application wymaga jednego z dwóch zestawów danych uwierzytelniających:

  Opcja 1: Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z westernem?

  Jeśli nigdy wcześniej nie składałeś aplikacji na Western University, będziesz potrzebować tymczasowego konta aplikanta Western. Tymczasowe Konto Wnioskodawcy Western (login, hasło) można utworzyć na stronie początkowej wniosku. Kliknij przycisk Utwórz konto i podaj wymagane informacje.

  Opcja 2: Aplikowałeś już wcześniej do Westernu?

  Jeśli wcześniej aplikowałeś do Western, otrzymałeś tożsamość studencką Western (login, hasło). Możesz użyć aktywnej tożsamości studenta Western, aby zalogować się do Centrum Studenckiego i utworzyć nową aplikację dla absolwentów Western University. Jeśli chcesz ponownie aktywować swoją tożsamość Western Student Identity, wykonaj czynności opisane na stronie głównej Centrum Studenckiego.

  Warunki przyjęć

  Poniżej przedstawiono minimalne wymagania wstępne określone przez Szkołę Studiów Podyplomowych i Podoktorskich. Zapoznaj się z tymi informacjami, aby upewnić się, że dysponujesz wiedzą niezbędną do osiągnięcia sukcesu w swojej edukacji.

  Pamiętaj, aby odwiedzić strony internetowe poświęcone konkretnemu programowi, do którego chcesz aplikować, ponieważ każdy program dla absolwentów może mieć określone wymagania dotyczące przyjęć, w tym wyższe średnie niż minimalne.

  Programy magisterskie

  Kandydaci muszą posiadać czteroletni dyplom uzyskany na akredytowanym uniwersytecie. Szkoła Studiów Podyplomowych i Podyplomowych wymaga co najmniej 70% średniej z przedmiotów realizowanych w ciągu ostatnich dwóch lat studiów stacjonarnych na poziomie licencjackim. Można rozważyć równoważne kwalifikacje w oparciu o standardy danej dyscypliny lub zawodu.

  Programy doktoranckie

  Kandydaci muszą posiadać tytuł magistra lub równoważny uzyskany na uniwersytecie, uczelni lub instytucie oraz przedstawić dowód potencjału badawczego. W Szkole Studiów Podyplomowych i Podoktorskich wymagana jest średnia co najmniej 70% stopnia magistra, ustalona przez Szkołę Studiów Podyplomowych i Podoktorskich.

  Biegłość w języku angielskim

  Kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski, muszą przedstawić dowód biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim poprzez zadowalające* osiągnięcie w ciągu ostatnich dwóch lat w jednym z następujących przedmiotów:

  • Test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Minimalny akceptowalny wynik to 86, przy czym żaden indywidualny wynik nie jest niższy niż 20 w przypadku wersji internetowej lub 550 w przypadku wersji papierowej, chociaż niektóre programy wymagają wyższego minimalnego wyniku. [Identyfikator TOEFL firmy Western to 0984].
  • Międzynarodowa usługa testowania języka angielskiego (IELTS). Minimalny akceptowalny wynik to 6,5 z 9. Test IELTS jest oferowany w sześciu ośrodkach egzaminacyjnych w USA i trzech w Kanadzie.
  • Test języka angielskiego w Duolingo. Kandydaci muszą uzyskać co najmniej 115 punktów.
  • Kanadyjska akademicka ocena języka angielskiego (ocena CAEL). Minimalny akceptowalny wynik to 60. Ocena CAEL jest oferowana w kilku krajach na całym świecie, a także w Kanadzie.
  • Zachodnie Centrum Języka Angielskiego. Warunkiem jest pomyślne ukończenie poziomu High-Advanced.
  • Program ESL Fanshawe College. Wymagane jest ukończenie kursu języka angielskiego do celów akademickich na poziomie 10, przy co najmniej 80% wszystkich komponentów.

  Programy w Western mogą wymagać wyższego minimalnego wyniku niż te wymienione powyżej lub mogą nie akceptować wszystkich powyższych testów lub programów językowych w celu przyjęcia; Aby uzyskać informacje, skontaktuj się bezpośrednio z programem dla absolwentów.

  Studenci, od których wymagane jest przedstawienie dowodu znajomości języka angielskiego, muszą we własnym zakresie przygotować się do napisania egzaminu TOEFL, IELTS lub CAEL oraz do przesłania oficjalnych wyników bezpośrednio do Szkoły Studiów Podyplomowych i Podoktorskich przez agencję testującą. Absolwenci programu ESL Fanshawe College muszą przedstawić oficjalny dowód ukończenia studiów.

  Stypendia i Finansowanie

  Pożyczki i dotacje rządowe

  Pożyczki

  Pożyczka to wsparcie finansowe, które spłacasz w ratach po ukończeniu studiów. Sprawdź te pożyczki, jeśli:

  • Mieszka w Ontario
  • Z innej prowincji Kanady
  • Studiowanie w niepełnym wymiarze godzin
  • Jedziemy na wymianę
  • Potrzebujesz dodatkowego wsparcia ze względu na niepełnosprawność, opiekę nad dziećmi lub niski dochód rodziny

  Dotacja Ontario Learn and Stay

  Nie musisz zwracać dotacji, o ile spełniasz warunki. Dotacja Ontario Learn and Stay Grant zapewnia finansowanie studentom pielęgniarstwa w Western, jeśli zobowiążą się do pracy w regionie Londynu przez określony okres po ukończeniu studiów. Stypendium pokryje czesne, podręczniki i inne koszty edukacyjne.

  Stypendia są nagrodami za osiągnięcia naukowe lub inne. Na przykład:

  • Program stypendialny Western's Admission – na podstawie średniej z Twojej szkoły średniej. Jesteś automatycznie uwzględniony w tej kwestii.
   • Stypendium wstępne Western's dla studentów czarnoskórych i rdzennych - na podstawie średniej z Twojej szkoły średniej. Zostaniesz automatycznie uwzględniony, ale najpierw musisz zidentyfikować się jako osoba czarnoskóra lub rdzenna.
   • Narodowy Program Stypendialny – za wszechstronną doskonałość. Otrzymaj aż do 72 000 dolarów!
   • Pięć stypendiów wejściowych prezydenta Jamesa Jenkinsa o wartości 50 000 dolarów dla czarnoskórych studentów.
   • Jedno krajowe stypendium wejściowe Neen Hodgins o wartości 80 000 dolarów dla studentów nauk humanistycznych i artystycznych.
   • Stypendia Schulich Leader – do 100 000 dolarów na studiowanie przedmiotów ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM).
   • Stypendia wstępne na Wydział Sztuki i Nauk Humanistycznych – automatyczne stypendium w wysokości 2000 USD lub 2500 USD w zależności od średniej liczby przyjęć.

  Stypendia i nauka pracy

  Stypendia i programy studiów zawodowych stanowią uzupełnienie środków dla studentów znajdujących się w potrzebie finansowej.

  Stypendium: wsparcie finansowe, którego nie zwracasz, podobnie jak stypendium. Z wyjątkiem stypendiów całkowicie opartych na potrzebach finansowych. Zgłaszasz się do nich.

  Studium pracy: nie jest to przeciętna praca w niepełnym wymiarze godzin. Są to specjalne oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin na terenie kampusu, które zapewniają elastyczność w trakcie studiów.

  Stypendium rekrutacyjne dla studentów spoza prowincji

  Jeśli przyjeżdżasz do Western z innej prowincji, możesz otrzymać 3000 dolarów na sfinansowanie studiów. Jeśli jesteś z Quebecu, możesz otrzymać co najmniej 4000 dolarów. Wniosek o stypendium rekrutacyjne.

  Rankingi

  • Zachodnie rankingi 114 z prawie 1500 uniwersytetów na całym świecie Na podstawie rankingów uniwersytetów QS World z 2024 r.
  • Western w pierwszej dziesiątce z 1705 uniwersytetów w światowych rankingach zrównoważonego rozwoju
  • Western uznany za jeden z 20 najlepszych uniwersytetów na świecie w nowych światowych rankingach zrównoważonego rozwoju
  • Western zapewnia zrównoważony rozwój w miejscu zamieszkania
  • Western awansuje w rankingach uniwersytetów QS World

  Lokalizacje

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 3K7, London

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 5B9, London

  pytania