Keystone logo
West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

Wstęp

West Georgia Technical College zaspokaja rosnące potrzeby hrabstw Carroll, Coweta, Douglas, Haralson, Heard, Meriwether i Troup. Uczelnia stara się zapewnić doskonałe możliwości edukacyjne w swoich społecznościach usługowych i zostać liderem w rozwoju partnerstw między tymi zasobami edukacyjnymi a biznesem i przemysłem.

Jako członek Technical College System of Georgia, West Georgia Technical College jest zaangażowane w zapewnianie doskonałości zarówno w obiektach fizycznych przeznaczonych dla uczących się, jak i wykwalifikowanych wykładowców przygotowanych do pracy ze studentami. Wierzymy w partnerstwo pomiędzy wykładowcami i studentami, które wspólnie ponoszą odpowiedzialność za naukę.

West Georgia Technical College ma również bezpośredni wpływ na rozwój gospodarczy regionu, zapewniając wykwalifikowaną siłę roboczą nowym i obecnym pracodawcom. Rozszerzając szeroką gamę certyfikatów, dyplomów i dyplomów, West Georgia Technical College ma na celu zapewnienie szkoleń i przekwalifikowania osób, transfer nowych technologii do przedsiębiorstw i branż oraz usługi wsparcia społeczności.

Lokalizacje

  • Carrollton

    Newnan Road,997, 30116, Carrollton

    pytania