Keystone logo
Wakayama Medical University Lekarstwo
Wakayama Medical University

Lekarstwo

Wakayama, Japonia

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Wakayama Medical University School of Medicine zmieniła swój program nauczania z tradycyjnego programu, który opierał się w dużej mierze na wiedzy, na taki, który zapewnia możliwości dobrze wyważonego zdobywania wiedzy, umiejętności i postawy (etyki). Jedna z ostatnich zmian w programie nauczania miała miejsce w 2006 r., W której każda dziedzina jest bardziej zintegrowana poziomo w zależności od struktury, funkcji i typów zaangażowanych narządów, a nie jest zintegrowana pionowo zgodnie z dziedzinami specjalizacji, takimi jak wewnętrzne medycyna i medycyna chirurgiczna. Ta zmiana umożliwiła Uniwersytetowi zatrudnienie bardziej wykwalifikowanych lekarzy zarówno w dziedzinie klinicznej, jak i badawczej.

Biorąc pod uwagę poziom zdobywania umiejętności pod koniec każdego roku, materiały krytyczne są omawiane wielokrotnie, aby zapewnić ich opanowanie krok po kroku. W naszym programie nauczania uczniowie na pierwszym roku studiów uczą się głównie sztuk wyzwolonych i przedmiotów podstawowych; na przykład nauki przyrodnicze, medycyna i etyka. W klasach drugich i młodszych nacisk przenosi się na medycynę podstawową, która służy jako podstawa medycyny klinicznej. Warunkiem zapoznania się z metodami badawczymi jest dwumiesięczne doświadczenie badawcze w zadanej dziedzinie. Studenci poznają podstawową medycynę kliniczną i będą mieli okazję ćwiczyć swoje umiejętności u seniorów do szóstego roku programu. W całym programie nauczania konwencjonalne wykłady są stosowane w połączeniu z bardziej praktyczną edukacją w zakresie identyfikacji problemów / rozwiązań.

Podczas szkolenia klinicznego studenci będą mieli okazję pracować z symulowanymi pacjentami i symulatorami w celu podniesienia swoich praktycznych umiejętności w Centrum Szkolenia Umiejętności Klinicznych.

Rozumiemy potrzebę opieki psychologicznej nad pacjentami i osobami w trudnej sytuacji. Rozumiemy również potrzebę systemów wsparcia społecznego. Aby przygotować naszych uczniów do zaspokojenia tych potrzeb, staramy się narażać naszych uczniów na różnorodne doświadczenia stacjonarne w całym programie nauczania: wczesne doświadczenia kliniczne i wizyty w placówkach opieki społecznej na pierwszym roku, wizyty w ośrodkach opieki dziennej i programy dla osób niepełnosprawnych fizycznie i / lub psychicznie w klasach drugich i młodszych, a także możliwości szkolenia w opiece paliatywnej w piątym i szóstym roku są częścią naszego programu nauczania.

Odgrywanie ról w kwestiach medycznych ma na celu dać naszym studentom szansę rozwiązania rzeczywistych problemów wydanych w ramach przygotowania do rozwiązywania rzeczywistych problemów.

Dzięki tym kluczowym doświadczeniom oczekujemy, że nasi studenci staną się lekarzami o zaawansowanych umiejętnościach ogólnych i specjalistycznych oraz wysoce moralistycznych i etycznych umysłach, aby mogli wyjść w świat i stać się członkami globalnego społeczeństwa.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktorat w Weterynarii Zdrowia Publicznego, Weterynarii Sądowej i Toksykologii
    • Brno, Czechy
  • Doktorat Medycyna
    • Belfast, Wielka Brytania
  • MSc in Precision Medicine w praktyce klinicznej
    • Aglantzia, Cypr