Keystone logo
Vrije Universiteit Amsterdam Mgr inż. w naukach o ruchu człowieka
Vrije Universiteit Amsterdam

Mgr inż. w naukach o ruchu człowieka

Amsterdam, Niderlandy

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2314 / per year *

W kampusie

* lub studenci EOG; 15 546 EUR dla studentów spoza UE/EOG na lata 2021-2022

Wstęp

Specjalizacja

  • Magister nauk o ruchu człowieka: sport, ćwiczenia i zdrowie
  • Magister nauk o ruchu człowieka: sport, ćwiczenia i zdrowie (mistrz naukowy)

Ruch ludzki to kluczowa kwestia dla dzisiejszego społeczeństwa. To podstawa wszystkiego, co robimy. Musimy się poruszać, aby przetrwać, osiągnąć i cieszyć się życiem. Swoboda poruszania się we wszystkich jej aspektach decyduje o jakości życia – od komórki do organu i od organu do całego ciała.

Jednak ruch nie zawsze może być brane za pewnik, jak ma to miejsce w przypadku pacjentów, których ruchliwość funkcjonalna jest ograniczona z powodu chorób i/lub stanów, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów, porażenie mózgowe, udar lub uraz. Ale także wśród osób zdrowych (zwłaszcza dzieci, osób starszych, sportowców i osób pracujących) często istnieje potrzeba optymalizacji ruchu w celu utrzymania lub poprawy zakresu ruchów lub zapobiegania urazom.

Przyczynienie się do poprawy jakości życia lub przynajmniej spełnienia sensownego życia będzie twoim głównym celem w tym rocznym programie magisterskim.

Podejdziesz do tego z szerokiego interdyscyplinarnego układu odniesienia, łączącego fizjologię, (bio-)mechanikę i psychologię.

Jako student dołączysz do wybranego działu z ponad 40-letnim doświadczeniem, który ceni osobistą uwagę. Naturalne środowisko do inspirujących interakcji z wykładowcami i badaczami.

Data rozpoczęcia tego programu to 1 września.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Witamy na <span translate="no">Vrije Universiteit Amsterdam</span>

Opłata za program

O szkole

pytania