Keystone logo
Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Wstęp

Vet Tech Institute oferuje 18-miesięczny program dla studentów poszukujących podstawowych umiejętności, aby przygotować się do wejścia na obszar opieki weterynaryjnej. Program nauczania, udogodnienia, hodowla na miejscu, instruktaż kohorty i doświadczony wykładowca są zaprojektowane z myślą o sukcesie uczniów.

Projekt programu nauczania buduje wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia kariery technika weterynaryjnego poprzez określone instrukcje i sekwencję ćwiczeń dotyczących umiejętności. Treść kursu obejmuje szeroki zakres tematów i jest zgodna ze standardami Komitetu AVMA ds. Kształcenia Techników Weterynaryjnych (CVTEA).

Praktyczna praca ze zwierzętami na miejscu podczas całego programu ma zasadnicze znaczenie dla programu nauczania. Pomieszczenia edukacyjne obejmują dobrze wyposażone laboratoria, sale operacyjne, sale lekcyjne przyjazne zwierzętom, sale radiograficzne i budy na miejscu.

Nasi wykładowcy podzielają pasję do zwierząt i nauczania, a na lekcjach wnoszą swoje doświadczenie branżowe. Specjaliści specjalizujący się w programie i kohorta rówieśników skupionych na tym samym celu zapewniają skoncentrowane środowisko do treningu.

Technicy weterynarii lub technicy weterynarii są ważną częścią zespołu ds. Zdrowia zwierząt. Mogą wspierać weterynarza w taki sam sposób, jak cały zespół medyczny wspiera lekarza. Tak więc technik weterynarii może być w różnym czasie pielęgniarką, technikiem laboratoryjnym, asystentem chirurgicznym, technikiem radiologiem, higienistką dentystyczną, technikiem farmacji, edukatorem pacjentów, a nawet dietetykiem!

Program koncentruje się na opiece weterynaryjnej nad kotami i psami, ale obejmuje również egzotykę, zwierzęta laboratoryjne i zwierzęta gospodarskie. Zajęcia zapewniają wiele praktycznych instrukcji. Spędzisz 8 tygodni na stażu, aby przećwiczyć to, czego się nauczyłeś i nawiązałeś kontakty branżowe!

Większość kursów w ramach 18-miesięcznego programu bezpośrednio przygotowuje Cię do udanej kariery technika weterynaryjnego.

Lokalizacje

 • Houston

  Southwest Freeway,4669, 77027, Houston

  • Pittsburgh

   7th Street,125, 15222, Pittsburgh

   • Indianapolis

    Shadeland Station,7205, 46256, Indianapolis

    pytania