Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Wstęp

University of Wisconsin-Madison School of Nursing jest wiodącą instytucją badawczą w dziedzinie pielęgniarstwa w stanie Wisconsin i kluczową częścią państwowego systemu opieki zdrowotnej. Położona w sektorze nauk o zdrowiu na terenie kampusu, gdzie znajduje się School of Medicine and Public Health oraz School of Pharmacy, School of Nursing współpracuje z naukowcami i uznanymi badaczami z kampusu University of Wisconsin-Madison, w całym kraju i na świecie.

Badania w School of Nursing mają charakter przekładalny i ugruntowane w praktycznym zastosowaniu, mają bezpośredni wpływ na społeczności, szpitale, kliniki, szkoły i domy stanu Wisconsin.

Szkoła Pielęgniarstwa mieści się w Signe Skott Cooper Hall, placówce edukacyjnej LEED Silver o wartości 53 milionów dolarów, położonej na rozległym kampusie nauk o zdrowiu. Dzięki wysokiej jakości laboratoriom symulacyjnym, 25 salom badawczym, kompleksowi sal do aktywnego uczenia się, przestrzeniom do ćwiczeń i dostępnej sali audytoryjnej, Cooper Hall prezentuje siłę, wpływ i przyszłość pielęgniarstwa.

Lokalizacje

  • Madison

    Madison, Stany Zjednoczone

    pytania