Keystone logo
University of Texas at Tyler

University of Texas at Tyler

University of Texas at Tyler

Wstęp

University of Texas at Tyler Ben and Maytee Fisch College of Pharmacy oferuje Pharm.D. Stopień w innowacyjnym formacie zorientowanym na studenta, który przygotuje Cię do zostania wyjątkowym farmaceutą.

Jako student farmacji na University of Texas at Tyler , będziesz jednym z pierwszych w kraju, który skorzysta z programu nauczania skoncentrowanego na nauce zespołowej, interaktywnym formacie, który okazał się skuteczniejszy w angażowaniu studentów niż tradycyjne wykłady w klasie. Będziesz aktywnym uczestnikiem procesu uczenia się, pod kierunkiem wydziału ekspertów oddanych Twojemu sukcesowi.

Szkoła farmaceutyczna mieści się w WT Brookshire Hall, pierwszorzędnym obiekcie zaprojektowanym specjalnie do wspierania uczenia się zespołowego.

University of Texas at Tyler Pharm D. Program studiów jest czteroletni i wymaga co najmniej dwóch lat studiów wstępnych.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem studiów licencjackich, które spełniają wymagania wielu zawodów związanych z opieką zdrowotną, sprawdź University of Texas at Tyler Pre-Med Academy. Akademia Pre-Med zapewnia doradztwo i wsparcie w celu budowania studentów na konkurencyjnych kandydatów na studia magisterskie w zawodach medycznych.

Lokalizacje

  • Tyler

    University Boulevard,3900, 75799, Tyler

    pytania