Keystone logo
University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Wstęp

University of Southern California Dornsife College of Letters, Arts and Sciences jest akademickim rdzeniem University of Southern California . Nasza różnorodna społeczność zajmuje się naukami przyrodniczymi, naukami społecznymi i humanistycznymi, badając podstawowe pytania dotyczące tego, kim jesteśmy, jak działa świat i co możemy zrobić, aby ulepszyć i wzbogacić społeczeństwo.

Nasz wydział przekracza granice wiedzy i wyposaża studentów w umiejętności uczenia się przez całe życie, które umożliwiają im sprostanie wyzwaniom o niezwykłej złożoności społecznej i technicznej. Poza salami lekcyjnymi i laboratoriami nasi naukowcy współpracują ramię w ramię z liderami z sektora publicznego i prywatnego, wprowadzając nowe sposoby myślenia do projektów, które wymagają ich wiedzy.

Niektórych z najbardziej utalentowanych studentów na świecie przyciąga University of Southern California Dornsife ze względu na swoje innowacyjne kursy i dostosowywane programy studiów. A ponieważ nie zadowalają się czekaniem do ukończenia studiów, aby wywrzeć wpływ, każdy student uczestniczy w praktycznej nauce opartej na doświadczeniu, która przekształca myśl w działanie.

Lokalizacje

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, Stany Zjednoczone

    pytania