Keystone logo
USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Wstęp

Innowacje: Wytyczanie nowych granic

Od momentu założenia w 1905 roku, szkoła napędza pionierskie inicjatywy w badaniach, edukacji i praktyce, jednocześnie wspierając nowe pokolenia liderów. Nasze oddziaływanie obejmuje przełomowe odkrycia laboratoryjne, nowatorskie podejścia regulacyjne, znaczące reformy polityki zdrowotnej, a także przełomową współpracę w zakresie zarządzania lekami i zapobiegania chorobom przewlekłym. Postępy programowe obejmują uruchomienie pierwszych programów PharmD, doktoratu z nauk regulacyjnych i analizy decyzji w opiece zdrowotnej, wśród wielu innych.

 • 8. najbardziej innowacyjny uniwersytet, powołując się na badania prowadzone przez szkolne laboratorium Papadopoulos Lab (ranking agencji Reuters)
 • 4 American Pharmacists Awards Pinnacle Awards (krajowy rekord)

Pełne spektrum

Nasze programy obejmują całe kontinuum farmaceutyczne - od odkryć i rozwoju po regulacje prawne oraz od przełożenia na opiekę nad pacjentem i wyniki leczenia.

Sieć absolwentów: Przez całe życie, na całym świecie

W momencie przystąpienia do szkoły, stajesz się częścią renomowanej Trojan Family - rozległej, wspierającej międzynarodowej sieci. Nasi absolwenci pełnią funkcje kierownicze w głównych firmach farmaceutycznych, agencjach rządowych, najlepszych ośrodkach medycznych, NASA i Jet Propulsion Lab oraz w wielu innych dynamicznych środowiskach - i są oddani pomaganiu studentom USC i innym absolwentom. Dajemy Ci świat możliwości.

 • 20K+ globalnych absolwentów farmacji USC
 • 32 globalnych partnerów farmacji USC
 • 8 biur międzynarodowych USC

Zobowiązanie Wspólnoty: Budowanie zdrowszego społeczeństwa

Poprzez targi zdrowia, partnerstwo z klinikami, kampanie zdrowia publicznego i niezrównaną współpracę w zakresie zarządzania chorobami przewlekłymi, studenci, wykładowcy i absolwenci szkoły wykazują ciągłe zaangażowanie w poprawę zdrowia społeczności, której służymy. Poprzez nasz program Nauka, Technologia i Badania (STAR) pomagamy nowym pokoleniom niedostatecznie reprezentowanych uczniów szkół średnich w rozpoczęciu kariery w naukach przyrodniczych.

 • 50+ corocznych targów zdrowia
 • 600+ absolwentów naszego programu STAR
 • 10 fotonoweli w wielu językach na temat zagadnień zdrowia publicznego

Lokalizacja jest wszystkim: w sercu Los Angeles

Nasza lokalizacja na terenie kampusu głównego akademickiego centrum medycznego w sercu tętniącego życiem miasta oferuje niezwykłe możliwości stażu, zaangażowania społecznego i mentoringu. Z 140 reprezentowanymi krajami i 224 językami, Los Angeles jest pełne różnorodnej kuchni, instytucji kulturalnych i oferty rekreacyjnej. W L.A. jest więcej teatrów, miejsc muzycznych i muzeów niż w jakimkolwiek innym mieście w USA, a na pobliskich plażach i w górach można jeździć na nartach, wędrować i surfować.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/19/193189_Groupphoto.jpg" data-json="{"author":"photo courtesy of " ,"author_url":"" ,"source":"" }" alt="193189_Groupphoto.jpg" />

Statystyka

Od ponad 100 lat USC School of Pharmacy służy jako latarnia morska innowacji i doskonałości w edukacji, badaniach i praktyce farmaceutycznej i od dawna jest klasyfikowana przez US News & World Report w 10 najlepszych szkołach aptecznych w całym kraju i nr 1 wśród szkół prywatnych.

  Lokalizacje

  • Los Angeles

   University of Southern California 1985 Zonal Avenue, CA 90089-9121, Los Angeles

  pytania