Keystone logo
Ursuline College Master of Arts w Integrative Wellness Studies
Ursuline College

Master of Arts w Integrative Wellness Studies

Pepper Pike, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Jako studentka elastycznego, internetowego programu magisterskiego Integrative Wellness Studies Ursuline, będziesz uczyć się od członków wydziału i praktyków z różnych dyscyplin - co przygotuje cię do pracy w różnorodnym zespole specjalistów od odnowy biologicznej. Nauczysz się również holistycznego podejścia do swojej pracy, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, które mogą wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie jednostki.

Master of Arts in Integrative Wellness Studies w Ursuline College przygotowuje specjalistów do poprawy zdrowia i samopoczucia na całym świecie. Dzięki edukacyjnym i praktycznym doświadczeniom, a także poznaniu interwencji w zakresie zmiany zachowania, gotowości i holistycznego podejścia do dobrego samopoczucia, rozwiniesz swoją karierę w rozwijającej się branży fitness / zdrowia / wellness. Jako kulminacyjne doświadczenie, weźmiesz udział w wciągającym doświadczeniu terenowym, które może obejmować projekt społecznościowy, projekt badań stosowanych, a nawet założenie własnego biznesu wellness.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Licencjat ze specjalizacją Nauki o Zdrowiu
    • Harrisonburg, Stany Zjednoczone
  • Bachelor of Science in Health Sciences
    • Pensacola, Stany Zjednoczone
  • Stopień naukowy - nauki o zdrowiu
    • San Jose, Stany Zjednoczone