Keystone logo
University of West Alabama Online RN do BSN
University of West Alabama Online

RN do BSN

Livingston, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Internetowy program RN to BSN Uniwersytetu Zachodniej Alabamy jest przeznaczony dla dyplomowanych pielęgniarek pragnących uzyskać zaawansowane możliwości w tej dziedzinie. Dzięki interaktywnej, cyfrowej klasie program oferuje elastyczną i niedrogą opcję edukacyjną dla pracujących pielęgniarek. Jako student będziesz mieć swobodę studiowania, kiedy jest to wygodne, i ulepszania swojej edukacji, zachowując jednocześnie harmonogram zajęć zawodowych w pełnym wymiarze godzin.

Każdy kurs można ukończyć w klasie internetowej UWA pod okiem wykwalifikowanych pedagogów pielęgniarskich, którzy na każdym kroku oferują swoje wskazówki i wiedzę. Dzięki cyfrowym godzinom przyjęć, możliwościom dyskusji wideo i interaktywnemu charakterowi internetowej platformy edukacyjnej studenci korzystający z Internetu otrzymują taką samą spersonalizowaną uwagę ze strony nauczycieli, jaką oferuje się na terenie kampusu. Buduj relacje ze swoimi edukatorami, kończ kursy w odpowiednim czasie i spełniaj wymagania kliniczne w wygodny sposób w swoim obecnym miejscu pracy.

Po ukończeniu internetowego programu RN to BSN będziesz musiał stawić czoła pielęgniarstwu z podwyższonym zestawem umiejętności, których celem jest przyciągnięcie różnorodnych pracodawców w branży pielęgniarskiej. Jako profesjonalista wykażesz się wiedzą na poziomie eksperckim jako lider w pielęgniarstwie.

O szkole

pytania