Keystone logo
University Of South Carolina- Lancaster

University Of South Carolina- Lancaster

University Of South Carolina- Lancaster

Wstęp

Zapewniamy wysokiej jakości edukację i pomagamy wykorzystać wszystko, co mamy do zaoferowania. Możesz pozostać blisko domu lub pracy przez pierwsze dwa lata, a następnie skończyć online lub w kampusie. Możesz sprawić, że to zadziała. Nadszedł Twój czas!

Założony w 1959 roku, nasz jest najstarszym z czterech regionalnych kampusów Uniwersytetu Południowej Karoliny. Od tego czasu kampus i liczba studentów wzrosła, ale nasza misja pozostaje taka sama. Zależy nam na przygotowaniu studentów do kontynuowania nauki na Uniwersytecie i przez całe życie.

Przyjmujemy wszystkich studentów, którzy obiecują sukces w nauce. Większość naszych studentów to studenci pierwszego pokolenia z obszarów wiejskich, małych miasteczek i miast położonych w środkowej części regionu Piemont w Karolinie. Poprzez szerokie zaangażowanie w równość, szeroki program stypendiów i pomocy finansowej oraz różnorodne oferty kursów w dni powszednie i wieczorne, University of South Carolina Lancaster stara się, aby edukacja była dostępna, przystępna cenowo i wygodna dla mieszkańców tego obszaru.

Lokalizacje

  • Lancaster

    Hubbard Drive,476, 29720, Lancaster

    pytania