Keystone logo
University of Salford

University of Salford

University of Salford

Wstęp

Kursy branżowe firmy University of Salford zapewniają studentom praktyczne umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Tworząc silne partnerstwa z firmami i organizacjami ze wszystkich sektorów, University of Salford współpracuje z nimi w celu opracowywania kursów, które są aktualne i odpowiadają dzisiejszym wyzwaniom.

Studenci mogą wybierać spośród różnych przedmiotów, w tym zarządzania przedsiębiorstwem, prawa, nauk ścisłych, inżynierii, środowiska zbudowanego, informatyki, pielęgniarstwa, fizjoterapii, mediów, sztuki, kreatywnej technologii i innych.

Nauczanie jest uzupełniane praktykami zawodowymi, stażami, projektami na żywo lub wycieczkami terenowymi, dzięki czemu uczniowie mogą wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Salford, uniwersytet z siedzibą w kampusie, szczyci się ekscytującą lokalizacją zaledwie kilka minut od centrum Manchesteru, które słynie z tętniącej życiem sceny kulturalnej, sztuki, międzynarodowej kuchni i światowej klasy sportów.

Kampusy zapewniają studentom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne i możliwość korzystania ze standardowych obiektów branżowych odzwierciedlających miejsce pracy. W głównym kampusie znajduje się piękny park Peel, w którym studenci mogą odpocząć między wykładami lub spacerować nad rzeką.

University of Salford ma również kampus high-tech w MediaCity obok BBC i ITV oraz wśród ponad 200 firm cyfrowych i medialnych.

Oferowane są atrakcyjne stypendia wspierające studentów zagranicznych w opłacaniu opłat, a także opcje wnoszenia opłat w 5 lub 7 miesięcznych ratach.

University of Salford ma obecnie ponad 4000 studentów zagranicznych, którzy stanowią część ogółu studentów liczącego 23 000 osób. Społeczność jest bardzo przyjazna i wielokulturowa, a każdy jest mile widziany bez względu na pochodzenie, religię czy przekonania.

University of Salford oferuje również specjalistyczne wsparcie kariery dla studentów zagranicznych, z którego można korzystać bezpłatnie i przez całe życie. Wsparcie obejmuje sposoby znalezienia pracy, rozmowy kwalifikacyjne i techniki CV, wskazówki dotyczące etykiety w miejscu pracy w Wielkiej Brytanii oraz porady dotyczące wiz.

Lokalizacje

  • Manchester

    The Screscent Salford, M5 4WT, Manchester

pytania