Keystone logo
University of New Brunswick College of Extended Learning

University of New Brunswick College of Extended Learning

University of New Brunswick College of Extended Learning

Wstęp

O CEL

Nasza misja: Opracowanie i dostarczanie innowacyjnego, transformacyjnego programowania dla uczniów w każdym wieku i na każdym tle.

University of New Brunswick zapewnia programy kształcenia ustawicznego od 1950 r. W 2002 r. UNB założyła College of Extended Learning (UNB CEL), aby zapewnić kształcenie ustawiczne i rozwój zawodowy dorosłym uczącym się, a także programowanie online dla osób prywatnych i prywatnych. organizacje publiczne, lokalne, krajowe i globalne.

UNB CEL angażuje się w oferowanie wysokiej jakości kursów i programów, a także niestandardowych rozwiązań szkoleniowych i usług, które prowadzą do rozwoju osobistego i organizacyjnego. Dzięki innowacyjnym partnerstwom, UNB CEL opracowuje programy, które przyczyniają się do społecznych, kulturowych i ekonomicznych potrzeb rozwojowych Kanadyjczyków atlantyckich i nie tylko.

Nasze usługi obejmują całą gamę, od analizy i planowania, przez projektowanie i rozwój, aż po dostarczenie i administrowanie możliwościami uczenia się przez całe życie w zakresie wypoczynku, kariery i szkolenia zawodowego, ukończenia studiów i programów kredytowych online.

Lokalizacje

  • Fredericton

    3 Bailey Drive P.O. Box 4400, E3B 5A3, Fredericton

    pytania