Keystone logo
University of Lynchburg Magister Zdrowia Publicznego
University of Lynchburg

Magister Zdrowia Publicznego

Lynchburg, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 22 000 / per year *

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

* mniej niż 22 000 $

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program Master of Public Health (MPH) Lynchburga koncentruje się na zdrowiu społeczności i ma na celu kształcenie profesjonalistów, którzy będą wspierać i poprawiać zdrowie publiczne i społeczne na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym i globalnym. Osoby zdobędą podstawy we wszystkich pięciu obszarach zdrowia publicznego: zachowania zdrowotne i edukacja, administracja służby zdrowia, epidemiologia, biostatystyka i nauki o środowisku.

Studenci zdobędą również praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie poprzez projekty kursów i staże. Absolwenci, którzy odnieśli sukces, są przygotowani do przystąpienia do egzaminu kwalifikacyjnego Krajowej Komisji ds. Edukacji Zdrowotnej i uzyskania tytułu Certyfikowanego Specjalisty Edukacji Zdrowotnej. Opcje stacjonarne, stacjonarne lub hybrydowe rozpoczynają się w semestrach jesiennych lub wiosennych, a ukończenie trwa mniej niż 12 miesięcy, gdy rozpoczęło się je jesienią. Studenci mogą również zapisać się w niepełnym wymiarze godzin, na miejscu lub online i ukończyć program w mniej niż 24 miesiące.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister Zdrowia Publicznego (MPH)
    • Chicago, Stany Zjednoczone
  • Zdrowie publiczne i zmiana zachowania Magister online
    • Online
  • Mistrz zdrowia publicznego - Zdrowie globalne - online
    • Lynchburg, Stany Zjednoczone