Keystone logo
University of Lynchburg

University of Lynchburg

University of Lynchburg

Wstęp

University of Lynchburg jest uznanym w całym kraju prywatnym uniwersytetem, w którym studenci zyskują większe serce dla ludzkości i sposób myślenia o indywidualnym rozwoju. Tutaj prowokujące do myślenia uczenie się powoduje zmiany w każdym człowieku i na świecie. Powstaliśmy w 1903 roku, kiedy garstka profesorów przeszkoliła mniej niż 60 studentów w salach dawnego hotelu wypoczynkowego. W pierwszej klasie maturalnej było osiem osób.

Od tego czasu rozwinęliśmy się jako społeczność i jako uniwersytet. Mamy ponad 2500 studentów i ponad 20 000 absolwentów na całym świecie. Przeszliśmy ewolucję od małego college'u sztuk wyzwolonych do wszechstronnego uniwersytetu. Na każdym kroku zadajemy sobie pytanie, jak najlepiej służyć naszym uczniom? Z kolei pytamy naszych uczniów: jak najlepiej służyć światu?

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Lynchburg

    Lakeside Drive, 1501, VA 24501-3113, Lynchburg

pytania