Keystone logo
University of Johannesburg Magister Zdrowia Publicznego
University of Johannesburg

Magister Zdrowia Publicznego

Johannesburg, Republika Południowej Afryki

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 40 802 / per year

Nauka na odległość

Wstęp

Nasz pierwszy tego rodzaju, całkowicie internetowy program Master of Public Health ma na celu umożliwienie pracownikom służby zdrowia analizowania, opracowywania strategii i oferowania rozwiązań problemów związanych ze zdrowiem publicznym w Republice Południowej Afryki i na całym świecie. Będziesz studiował zdrowie środowiskowe, zdrowie w miejscu pracy oraz zagrożenia i ryzyko epidemiologiczne.

Ten program nie wymaga podróży ani spotkań twarzą w twarz, dzięki czemu możesz zdobywać punkty we własnym tempie, jednocześnie wypełniając obowiązki osobiste i zawodowe. Ukończ program w co najmniej dwa lata.

Powody studiowania na UJ

  • UJ oferuje nie tylko specjalny program o nazwie First Year Experience, który pomaga zorientować studentów przez cały pierwszy rok, ale oferujemy również Senior Student Experience, który ukierunkowuje studentów na miejsce pracy!
  • Skorzystaj z okazji, aby uczestniczyć w różnych dyscyplinach sportowych i trenować u boku olimpijczyków i paraolimpijczyków na najnowocześniejszych boiskach, torach i boiskach, lub po prostu zadbaj o formę, dołączając do jednej z sal gimnastycznych na każdym z naszych 4 kampusów.
  • Bądź częścią młodego, tętniącego życiem i sprawnego uniwersytetu, który odzwierciedla i łatwo dostosowuje się do aspiracji naszego kraju, zachowując jednocześnie globalne znaczenie dzięki licznym międzynarodowym partnerstwom.
  • 178 Kwalifikacje szanowane i akceptowane na arenie międzynarodowej.
  • Dołącz do uniwersytetu, który troszczy się na tyle, że od początku 2016 r. zebrał ponad 300 milionów rubli, aby wesprzeć kampanię Missing Middle. UJ zapewnia również, że ponad 6 000 potrzebujących studentów otrzymuje dwa zdrowe posiłki dziennie.
  • Studiuj w tętniącym życiem Mieście Złota – gospodarczym centrum RPA. Dołącz do tętniącej życiem, kosmopolitycznej, postępowej grupy studentów i naukowców na drodze do ponownego wyobrażenia sobie przyszłości!
  • UJ oferuje niesamowite wrażenia na terenie kampusu, niezależnie od tego, czy mieszkasz w jednej z rezydencji UJ, należysz do domu dziennego, czy po prostu chcesz spotkać się w Centrach Studenckich na wszystkich kampusach.
  • Zapewniamy zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę wszystkich naszych studentów poprzez własne usługi zdrowotne na terenie kampusu i Usługi Ochrony UJ.
  • Czy wiesz, że w ciągu pierwszych pięciu lat istnienia UJ podwoiła swój dorobek badawczy i do dziś bije rekordy!

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania