Keystone logo
University Of Cumbria licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie pielęgniarstwa ze ścieżkami w zakresie pielęgniarstwa dorosłych lub zdrowia psychicznego (wstępna rejestracja)
University Of Cumbria

licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie pielęgniarstwa ze ścieżkami w zakresie pielęgniarstwa dorosłych lub zdrowia psychicznego (wstępna rejestracja)

Carlisle, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 16 400 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy | Wielka Brytania: £9,250 za rok akademicki

Wstęp

Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego ma na celu zapewnienie wsparcia i opieki osobom w trudnej sytuacji przez całe życie, aby zaspokoić ich indywidualne potrzeby, łącząc wartości pielęgniarskie ze współczesną wiedzą, doświadczeniem, komunikacją i umiejętnościami interpersonalnymi w celu tworzenia silnych relacji terapeutycznych.

Nasz kurs ma na celu uzyskanie kwalifikacji zawodowych i akademickich potrzebnych do zarejestrowania się w Radzie Pielęgniarek i Położnych i wykonywania zawodu pielęgniarki zdrowia psychicznego. Ten stopień zapewni podstawę do przyszłych wyborów zawodowych, umożliwiając pracę jako pielęgniarka zdrowia psychicznego w różnych środowiskach, w tym w placówkach szpitalnych i środowiskowych oraz specjalistycznych ośrodkach doskonałości, takich jak zaburzenia odżywiania, ocena pamięci, narkotyki & alkohol lub usługi sądowe i więzienne.

Na tym kursie będziesz...

  • Współpracować z osobami doświadczającymi chorób psychicznych, długotrwałych schorzeń i poważnych problemów psychologicznych, zapewniając im czas i wsparcie, aby pomóc im wrócić do zdrowia.
  • Korzystaj z wysokiej jakości urządzeń symulacyjnych wraz z doświadczeniem praktycznym i wykładami akademickimi.
  • Podejmowanie staży w wielu różnych placówkach, obejmujących pielęgniarstwo dzieci, dorosłych i osób starszych, zarówno w centrum miasta, jak i na obszarach wiejskich.
  • Ucz się od doświadczonych praktyków z doświadczeniem klinicznym w szerokim zakresie środowisk klinicznych i zainteresowań akademickich.
  • Wysłuchaj relacji z pierwszej ręki na temat historii w opiece zdrowotnej na podstawie indywidualnych doświadczeń.
  • Zdobądź kwalifikacje zawodowe jako zarejestrowana pielęgniarka, a także zróżnicowane doświadczenie w obszarach praktyki, dzięki którym możesz rozważyć przyszłe opcje kariery.

Opłata za program

Rekrutacja

O szkole

pytania